İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm konular,kategoriler güncelleniyor...

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=177954

şu eklentıyı kurarsanız gorunum bakımından alt forumlara duzen gelecektır ana sayfada,

Ana kategorılendırmede sıralanmalı,
forumun oncelığı google oalcaksa ustte google olsun tıcaret olacaksa en ustte tıcaret olsun şu nada bıraz karışık...

Edit :

Webmaster Genel Bölümüne çok yuklenme olmuş,
Bu bolumdekı bır çok alt forum taşınmalı,
Programlama kategorısı yapıalrak, Programlama, Grafik, Donanım, veritabanları, programlar araçlar, tarayıcılar gibi bolumler oraya taşınmalı,

Hostıng bolumu çok fazla, Webmaster forumunda hostıng alan pek olmaz bence, aynı zmanda aynı bolumde guvenlığede değinilmiş server sıstemlerıende bunun yerıne server bakım gibi bir ana kateogrı yapılıp bunalr oraya gıdebılır..

Esasında kısaca şuna değinmek ıstedım, bazı kateogılerde çok fazla alt bolum var ve o ana kategorı ıle alakalı değil daha faz kategorıze edılebılırse guel olur

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
he bak böyle daha güzel olmuş babana rahmet :) domain bölümünde alt kategori koysanız iyi olur ? boştakiler düşecekler vs

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bence Google Adsense bölümü ile Webmaster genel bölümü yer değiştirmeli. Webmastersak önce genel webmaster konuları, sonra Adsense olmalı bence. İlk işimiz para olmamalı.

Bunun dışında sevdim bu düzenlemeyi. Yalnız, şu "Geyikhane" bölümünün ismi değiştirilmeli bence. Çok klasik durmuş.

Ayrıca; yeni açılan bölümleri canlandırmak için elimden geldiğince yeni konular, yeni mesajlar yazacağım.

İyinet'le, daha iyi günlere... :)

Teşekkürler...

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Gifted.ib öncelikle hayırlı olsun.

bence forever google kategorisini bi alta alsak daha güzel olur. diğer arkadaşlarda görüşüm hakkında fikirlerini beyan ederlerse sevinirim.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu arada, hosting bölümü çok kabarık olmuş, çok fazla konu var orada.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yeni Site Tanıtımları larıda çok aşağıda kalmış en üste yada genel konuların altına alınırsa daha güzel görünür.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne kadar uzarsa o kadar etkinliğin ve aktifliğin artacağını düşünüyorum bizim milletimiz server böyle kalabalık şeyleri :) .

Katılmıyorum , ne kadar kısa olursa o kadar iyi .

Gifted.ib öncelikle hayırlı olsun.

bence forever google kategorisini bi alta alsak daha güzel olur. diğer arkadaşlarda görüşüm hakkında fikirlerini beyan ederlerse sevinirim.

Katılıyorum .

Bu arada, hosting bölümü çok kabarık olmuş, çok fazla konu var orada.
Katılıyorum.

Yeni Site Tanıtımları larıda çok aşağıda kalmış en üste yada genel konuların altına alınırsa daha güzel görünür.
Katılıyorum .

Bir de , Bilişim Hukuku , Çeviri Yazılar , Bir de makale ve kaynaklar bir kategorinin alt forumu olabilir diye düşünüyorum .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5