İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Sitelere Girin..

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Youtube Engeli Kaldır v.1.0

İsmi her ne kadar "Youtube Engeli Kaldır" olsa da Youtube gibi birçok engelli siteye giriş yapabilirsiniz..Program ek kurulum gerektirmez.Dns değiştirmede sorun yaşamış/yaşayan arkadaşlar için özel hazırlanmıştır.

Program İçin Neler Gerekli?: .Net Framework 3.5 (Gerektiginde)

12637.jpg

Download: http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=12637

Alternatif :http://www.berat.tk/uygulamalarim/dns_kaldir.rar

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
ben de ultrasörf programı kullanıyorum. okulun da yasakladığı sitelere girebiliyor...

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Merhabalar

Ultrasörf oldukça güzel program..Ama bu yazılımı hazırlama sebebim sürekli açmak zorunda kalmamaları için hazırlandı.Daha doğrusu bir komşum için hazırlamıştım

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bir bakın derim.Tüm platformlarda denedim desem yalan olur.Win 7 ve Win XP 'de deneme fırsatı bulabildim.Vista zaten demeyin bana :) bir deneyin .Bu arada düşünceleriniz varsa yazılım konusunda o konuda projeler yapmaya çalışırım.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
aslında kendim yapmaya başladım ama vakit darlığından bitiremeyecek gibiyim, makale özgünleştirici olabilir eğer vaktiniz bolsa. eş anlamlı kelimeleri değiştirecek sonra atıyorum SEO kelimesini açacak, anlayacağınız Google'a oynayacak bir program olabilir. ben başladım yazmaya ama daha %30 anca bitti. dediğim gibi vaktim az.

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Amacım biraz olsun zorluk çeken arkadaşlarımıza yardımcı olmak.Çünkü; komşum gibi çok insan var :) Evet vakit konusu aynı dert aslında.Projeler var.Yeni web projeleri vs. uğraşamıyorum.Dediğiniz proje de güzel aslında.Ama ben bi projeye başladım mı onu bitirmek zorunda hissediyorum her nedense..O da büyük bir sıkıntı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5