İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Web Geliştiricilere Çağrı !

Sizce Bu Takımın Başarısı Nasıl Olur ?

• Takım Kurulamayacak

Kullanılan: 3 21.4%
  • Takım Kurulacak ve Başarısız Olacak

Kullanılan: 4 28.6%
  • Takım Kurulacak ve Normal İşler Yapacak

Kullanılan: 3 21.4%
  • Takım Kurulacak ve Çok Başarılı Olacak

Kullanılan: 4 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sonuna kadar okuyup ankete cevap verirseniz sevinirim.

Bir web programlama grubu kuralım ki !...
Evet, bilgi tecrübe ve deneyimlerimizi birleştirelim! kesinlikle şu 3ünün garantisini veriyorum.
1. Grup kurulduktan sonra Max:2 ay içerisinde Türkiye'de çok fazla ses getirecek en az 2 projeye imza atmış olacağız. Bütün herşey tasarlandı tablolarına kadar. gelecek arkadaşların fikirleriyle büyüyecek.
2. Grup kurulduktan sonra Max. 3 ay içerisinde bu grupdaki arkadaşlar çok iyi kazanç elde edecekler. Kazançlar ve herkezin konumu aynı olacak.
3. Kesinlikle kısa zamanda çok büyük işler ortaya çıkacak.

Katılacak arkadaşlarda aranan tek vasıf iyi php kodlayabilmesidir. istediğini yapabilecek seviyedeyim diyenler ilgilensin lütfen.

Düşündüğüm projeleri buraya yazamıyorum. daha önce birkaç kişiyle konuşuldu aslında. bazıları biliyor zaten. Özellikle 1 proje için şu anda türkiyede bu tarz çalışmala yok dünyada varmı bilmiyorum (bildiğim yok) diyebilirim.

mutlaka katılacak arkadaşlarında projeleri vardır kararlaştırıp bir sıraya koyduktan sonra bunları hayata geçireceğiz.

Proje Son Katılım Tarihi : 31.01.2005
Katılması Düşünülen Coder Sayısı : 4

kesinlikle ÇOK başarılı olacağız buna %100 inanıyorum.
bu tarz girişimlerin henüz daha hiç başarılı olmadığını biliyorum ancak bunda durumun farklı olduğunun göreceksiniz

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Askerden sonra, benim gibi naçizane php nin yarım p sini bilmeyen bir arkadaşınızda kabul ederseniz gelirim :D

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
p sinden anlamayan :) askere git gelde senin projelerinde güzel ya onlarıda halledelim ;)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haymac bir edebi sanat yapmış :)

ama ben gerçekten php nin p sinin yarısından anlarım diyebilirim.
Ama, kodlama konusunda destek aldığım iki güvenilir arkadaşım var. (onların katılacağını sanmam ama benim isteğimle destek vereceklerini düşünüyorum ve maddi ve manevi imkanımla bu desteği sağlarım )

Bunun dışında gerçekten orjinal projelerim olduğunu düşünüyorum ve projeler konusunda kendimi bilgili ve becerikli buluyorum.

Bu şartlarla bu projeye katılmayı düşünebilirim.
Siz ya da diğer katılımcılar da düşüne bilir mi?
Belirtirseni ona göre oy kullanayım.

Saygılar..

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Proje hakkında bir bilgi olmadan evet veya hayır nasıl diyebiliriz ki?
Allah kolaylık versin. Merakla bekliyeceğiz...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bende php den anlamam ama tecrübe konusunda iyiyizdir :) yani 6 yıldır web sitesi yapıyoruz :) ama php nin bende yarım p sinden belki anlarım :) ehehe

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:

hidayet doğan dehşet phpcilerdendir :) bence böyle bi php grubu olursa kesinlikle katılması lazım diyorum...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ReferXchange' Alıntı:
Bunun dışında gerçekten orjinal projelerim olduğunu düşünüyorum ve projeler konusunda kendimi bilgili ve becerikli buluyorum.

tabikide burda hedeflenen zaten özgün düşünebilen, özgün projeler üretebilecek arkadaşlarında ağırlıklı olması.

şu an mevcut projeler çok karmaşık sistemler değil, değişik fikirlerin ve yeni projelerin muhakkak olması gerekli ki başarılı işler yapalım. ve geliştirerek devam edelim. zaten eminim destek çıkabilir dediğiniz insanlarda hakikaten bu işi bilen insanlardır. bence katılmalısınız.
zaten ilk projeler için (daha iyi önerisi olan olmazsa tabi bunlar sonradan konuşulacak) grafiker gereksinimi bile olmayacak.
Ben gerçekten kaliteli işler çıkarabilecek, proje yönetimi ve paylaşımı konusunda bilgili, azimli olan arkadaşlarla kısa zamanda çok iyi seviyeye geleceğimize bütün içtenliğimle inanıyorum.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hdogan' Alıntı:

güzel bir konu tabikide burda projeleri paylaşamayız dediğim gibi çok zor yapılamaz şeyler değil bunlar buraya yazıldıktan sonra kıymeti kalacağını çok fazla sanmıyorum açıkcası. Ama ekip çalışmasıyla en iyisini yapmak gerekiyor bence + bu takım başarılı bir şekilde oluşturulursa 1 proje yapılmayacak dikkat ederseniz. herkezin kendine göre özgün projeleri vardır. bunlar arasında seçim yaparak projelere başlayacağız. işini bilen kişilerle çok hızlı bir gelişime gireceğimizi düşünüyorum. bir domain alınarak kensi sitemizide yapacağız zaten sözde takım olmayacak bu.

bütün bunlara ilave olarak kesinlikle sizinde katılmanızı isterim.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mali ve düşünce desteği olarak sana katılmak isterim atakan. Ancak coderlık konusunda elimden fazla yardım gelmez. Beni istersen cevap ver istemezsen canın sağolsun kardeşim..

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alicanorg' Alıntı:
Mali ve düşünce desteği olarak sana katılmak isterim atakan. Ancak coderlık konusunda elimden fazla yardım gelmez. Beni istersen cevap ver istemezsen canın sağolsun kardeşim..

alican biliyorsun seninle değişik şeyler yapmak isterim tabiki ama zaten bu aslında kod yazma konusuyla ilgili zaten msn den bunu konuşuruz. mali konuda sıkıntı çekebileceğimizi açıkcası zannetmiyorum ama ilerde seninle konuştuğumuz çalışmayıda beraber yapıcaz kesinlikle o hala aklımda bakalım araya çok şey girdi bu salı hepsinden kurtulmuş ferahlamış birisi olucam ;) bu ara başlarız yani çalışmalara...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
hosting ve domain konusunda bende yardımcı olabilirim . maalesef coderlık yok bende ama net hakkındaki her konuda danışmanlık yapabilirim. maksat hem sizler hemde Türk interneti kazansın. iyi çalışmalar.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
tr.st' Alıntı:
hosting ve domain konusunda bende yardımcı olabilirim . maalesef coderlık yok bende ama net hakkındaki her konuda danışmanlık yapabilirim. maksat hem sizler hemde Türk interneti kazansın. iyi çalışmalar.
Hosting Konusunda Bende Yardımcı Olabilirim yada sen kendi kendine yardımcı ol, Ama Gelecek aydan itibaren (sebebini sen biliyorsun)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse arkadaşlar olayı özetlemek gerekirse maddi konularda herhangi bir gereksinim yok sadece iyi projelere ve kod yazacak arkadaşlara gereksinim var şu anda

yanlış anlaşılma olmasın projeler var ama extra olarak dedim :p

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence böyle bir grup kurupta sadece PHP kodlama ile sınırlamak mantıksız. Ben kendimi Türkiye üzerinde sayılı ASP koderler arasında görüyorum (ki Microsoft Yazılım Geliştiricileri Derneği ödülümde var) ve böyle bir grup içinde konumda yer almak isterdim ancak bana göre bir konu yok :)

İlginç.

Saygılar.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimkisi sadece bir öneri mysql ile uyumlu çalışacak herkez davetlidir ozaman o şekilde yazayım.

Bu grup için faydalı olabileceğini düşünen;
4 Asp + Mysql uyumlu çalışabilecek iyi seviyede bilgisi olan arkadaşlar.
4 Php + Mysql uyumlu çalışabilecek iyi seviyede bilgisi olan arkadaşlar.

zaten ilk proje başlangıç aşamasında kimin neler yapabileceği belli olacaktır. Buna göre yolumuzu çizebiliriz. Çünkü ilk yapılacak proje çok aşırı zor olmamakla beraber bunu kendi başıma denemeyişimin sebebide bu tarz bir grup kurarak sağlam bir şekilde götürmek. ilk proje sonunda bende dahil olmak üzere ekipten birkaç kişi çıkabilir tabikide benim gönlüm herkezin istediğini yapabilecek seviyede çıkması. Bu zaten dediğim gibi ilk projede belli olur. Ondan sonra herkezin projesi vardır gittikçe kaliteyi arttırarak en mantıklı projeleri en güzel şekilde yaparak devam edeceğiz.

Not : Şu anda 1 php den anlayan arkadaş katıldı gibi.

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PHP olmasa da tasarım konusunda yardımcı olabilirim. PHP'nin P'sini biliyorum ama geri kalan kısımlarını daha çözemedim. Hamallık işleri de yapabilirim (Database verileri girmek gibi).

İlgilenirsen bir PM at konuşalım...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alexbell' Alıntı:
asp ciyim ben ve hep ses getirecek bi grup içinde yer almak istedim.
referans : www.cmtr.net

ShadowSong' Alıntı:
Bence böyle bir grup kurupta sadece PHP kodlama ile sınırlamak mantıksız. Ben kendimi Türkiye üzerinde sayılı ASP koderler arasında görüyorum (ki Microsoft Yazılım Geliştiricileri Derneği ödülümde var) ve böyle bir grup içinde konumda yer almak isterdim ancak bana göre bir konu yok

İlginç.

Saygılar.

asp + mysql kullanımınız iyi derecedeyse sizinle konuşmak isterim msn : [email protected]

.Onur. PM gönderdim (cevabı bile geldi aslında ama cevap verilmemiş gibi durmasın :))

U

ulukislali

Misafir
Türkiye'deki en iyi webmaster'ler burada (forumda bazen öyle yaziliyor) ve hicbirisinin php den tam haberi yok, cok ilginc geldi bana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5