İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Webmasterların Yorumlarını Bekliyorum!

D

dit

Misafir
Forumda genel anlamda hosting firmalarını inceleyen bir topic bulamadım. Herkez bir fikir sormuş bazıları cevaplamış. Şu sıralar Reseller Hosting arayan bir çok webmaster arkadaş var. Buraya yazacağınız cevaplar hem onların için tek topicten bakma şansı versin hem de benim gibi 1 haftadır kaliteli, güvenli ve TÜRKÇE olan bi reseller hosting bulmamızı sağlasın.

Bilgi paylaşımları için şimdiden herkese teşekkürler...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
türkçe olarak windows ararsan labina.net'i tavsiye ederim..eğer unix lazımsa gazzin.com..

S

seven7

Misafir
windowsta vt olabilir ve yurt disinda daha bircok yervar ama guvenilirmi bilmiyorum.linuxta www.line.com.tr ye bakabilirsin.veya yine yurt disindan bakabilirsin.windows hostta vt yi cok ovuyorlat ama gereksiz pahalı ya 1 kere aldik oradan bi numarasida yok aslında dunya kadar para verdik.

Paylasalim.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum istersen reseller açabilirim sana. 1gb ram var sunucumda. 21 müşteri var. www.paylasalim.com test için yeterli olur sanırım. daha birçok büyük site barınıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5