İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Webmasterler 1 Sorum Olucak Size ! Bir Bakarmısınz ?

By_HYLT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhabalar

Size Bir Soru Sormak İstiyorum Elimde 1 Domain warda mesala deneme.com ben Onu hasan.com Yapmak istiyorum Yapabilirmiyim Öyle Bişey Ücretlimi yapması ?

ucankarga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapamazsın. tek kelime.

ücreti yok bu arada çünkü böyle bir sistem yok. ;)

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Domainin adını mı değiştirmek istiyorsunuz?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ücretli. Yeni domain alacaksın.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Oy oyy. Yok öyle bir şey. Aldığın domain en az 1 yıllığına senindir, iade edemez ve ismini değiştiremezsin.

By_HYLT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tmm saolun yardımınız için teşekkürler. Bu ARaada Domain karşılığı 1500 Post atılır:D Malum Domain lazım :D

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Anca yeni bir domain alabilirsin. Domain sağlayıcın iyi biriyse senden daha önce böyle domain aldım bunu yeni domaine çevirme adı altında yardımcı olurmusun dersen belki yapar.. :)

ucankarga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anca yeni bir domain alabilirsin. Domain sağlayıcın iyi biriyse senden daha önce böyle domain aldım bunu yeni domaine çevirme adı altında yardımcı olurmusun dersen belki yapar.. :)

abicim yüksek müsadenle birşey sorcam... hangi domain firmasında böyle bir hizmet gördün bir tek örnek verirmisin... Belliki arkadaş domain konusunda kısıtlı bilgiye sahip sen bu şekilde konuşup yanlış bilgilendiriyorsun....

Allahım....

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
abicim yüksek müsadenle birşey sorcam... hangi domain firmasında böyle bir hizmet gördün bir tek örnek verirmisin... Belliki arkadaş domain konusunda kısıtlı bilgiye sahip sen bu şekilde konuşup yanlış bilgilendiriyorsun....

Allahım....

Kardeş şaka yaptım. Arkadaşlar zaten söylenmesi gerekeni söylemişler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5