İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tuncay adanin en kotu transferi mi? oy verin lutfen

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://uk.eurosport.yahoo.com/

da yapilan bir ankete gore su anda Tuncay adada bu yil yapilan en kotu transfer olarak gosteriliyor, cok kotu oynadigini kabul etmek lazim ben de fenerli olarak kabul ediyorum ama bir Turk futbolcuyu en kotu gormek de pek hosuma gitmiyor. Sizinde gitmeyecegini saniyorum,
en kotu 6 oyuncu icine girmis bari en kotu olmasin!

tesekkurler

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
http://uk.eurosport.yahoo.com/

da yapilan bir ankete gore su anda Tuncay adada bu yil yapilan en kotu transfer olarak gosteriliyor, cok kotu oynadigini kabul etmek lazim ben de fenerli olarak kabul ediyorum ama bir Turk futbolcuyu en kotu gormek de pek hosuma gitmiyor. Sizinde gitmeyecegini saniyorum,
en kotu 6 oyuncu icine girmis bari en kotu olmasin!

tesekkurler
Fenerliyim, kötü oynadığını düşünüyorum, kötü oy vereceğim :(

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Tuncay'a Fenerbahçe gibi kimse tahammül etmez. Canı isteyince çok iyi oynuyodu, canı isteyince berbat. Ama hep ilk 11'deydi. Gelmesin Fenerbahçe'ye ya! :D

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada konu kotu oynuyor felan degil, evet herkes biliyor cok kotu oynadigini ama bir Turk futbolcusunun aslinda bir Turk'un boyle durumlara dusmesi kotu. Adapte olamadi hala, dil ogrenince Tugay abisi gibi olur ingiltere'de

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Burada konu kotu oynuyor felan degil, evet herkes biliyor cok kotu oynadigini ama bir Turk futbolcusunun aslinda bir Turk'un boyle durumlara dusmesi kotu. Adapte olamadi hala, dil ogrenince Tugay abisi gibi olur ingiltere'de

Dil öğrenmeden gitmeyecekti o zaman. Prof. futbolcuyum demekle olmuyor, bunu sen düşünebiliyosan o da gitmeden önce düşünecekti.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Tugayın İngilterede kazandığı sempatiyi hiçbir Türk futbolcu yurt dışında başaramaz diye düşünüyorum.Adamın kafasındaki saçlar ağardı hala oynuyo hala övgü alıyo.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Emre Belözoğlu da Inter'deyken "en kötü ortasaha oyuncusu" seçilmişti. Olayın içine "ülkeler arası ilişkiler" giriyor sanırım.

NOT: Çaçapa, Tuncay'ı geçmiş. Neden acaba? Yine "vatandaşımızı eziyorlar, hücuuuuuum!" demiş olmayalım. :)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diger isimler tanimiyom ama kactane liverpool macini seyrettim hic birinde fernando tores oynamiyordu ligde nasil bilmiyom okadar pahali kisiler listede yok onun icin taninmis isimlere oy veriyorlar cunku beklenti cok buyuk diye... Digerleri ilk seneleride berbati tugay bugun iyise sebebi orda kaldigi icin sabrettigi icindir tuncayda aynisi yaparsa o basariyi yakalar 6 ay olmadi daha önemli olan sonuna kadar sabretmek oynamak. Turkiye gelen oyuncularda ayni duruma dusuyorlar bizim bobo geldinde bu kim diyorlardi bugun en iyisi nobre aynisi daivid aynisi sabredip beklemek lazim derim...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
diger isimler tanimiyom ama kactane liverpool macini seyrettim hic birinde fernando tores oynamiyordu ligde nasil bilmiyom okadar pahali kisiler listede yok onun icin taninmis isimlere oy veriyorlar cunku beklenti cok buyuk diye... Digerleri ilk seneleride berbati tugay bugun iyise sebebi orda kaldigi icin sabrettigi icindir tuncayda aynisi yaparsa o basariyi yakalar 6 ay olmadi daha önemli olan sonuna kadar sabretmek oynamak. Turkiye gelen oyuncularda ayni duruma dusuyorlar bizim bobo geldinde bu kim diyorlardi bugun en iyisi nobre aynisi daivid aynisi sabredip beklemek lazim derim...

sabredeceksen çıkart alt yapıdan 16-17 yaşındaki genç bi çocuk ona sabret, elin ecnebisine niye sabredecekmişiz? Yerlinin suyumu çıktı? tutturmuşsunuz Bobo,burak,... sivastaki Mehmet yıldız bile onlardan iyi topçu.2 yıldır burak diyip duruyor beşiktaşlılar daha bi numarasını göremedik! Burak gibi beşiktaşın alt yapısında en az 5 futbolcu oldugunu tahmin ediyorum yazık verilen paralara

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yerlileri misal olarak gösterdim yurtdisindada cok oyuncular ayni verim alamiyorsun basta sonradan aliyorsun bunada sabir gerek burak da suanki mehmet yildiz gibi oan herkesin gözunde iyi oyuncuydu asagdan aldigin her oyuncu aynidir. Neyse konumuz yerli oyuncu degildir egerki bir turk oyuncu basarili olcaksa yurtdisina gidip sabredecek caliscak dil ögrencek ve elinde geleni yapacak. Ben yurtdisinda bizi en iyi temsil eden gurbetci oyunculardir onlar kadar kimse cikmiyorsa oynamiyorsa utanmalidir...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tuncay ı biz burada 5 sene gördük oyüzden biliyoruz orada neler yapabilir neler yapamaz. Sadece şans ve koşmakla futbol oynanmıyor. Zekası yüksek olacak insanın. Şaka fln değil yani. Ben teknik direktör olsam futbolcularıma laktak testinden çok iq testi isterim. Alex ve Carlos yüksek zekalı oyuncular. Nerde duracağını, Topun nereye düşeceğini, Karşı rakibin hangi hareketi yapacağını önceden sezme meselesi bu. Sen her topu alır kafanı aşşa eğer rakipten hızlı koştuğun pozisyonlarda ancak çalım atarsan, onu işte birtek türkiyede yerler. Vay be yüreğiyle oynadı ne ciğer var falan filan.. Atletizm takımı getir 10 değil 20 kilometre koşsun o zaman.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sabır konusuna gelince, sabır tecrübe için gerekli ama olmayacak duayada amin demiyelim. Yetenek kendini belli eder. Bu da futbol zekasıyla doğru orantılı yine. 1 maçta tabiki karar verilmez, ama 1 sezonda beklenmez. Heleki yabancı bir ülkedeysen. Örnek olarak. Gelecek yıllarda Fenerbahçe den gökhan gönüle dikkat edin. Türkiyenin en iyi sağ kanatlarından biri olacak ki şuan yanlış yerde oynamasına rağmen bence türkiyedeki en iyi sağ kanattır.

Tuncayı sevmiyorum. Sevenede şüpheyle bakıyorum hep..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biz ne gökhanlar görduk nerdeler insallah oda onun gibisi olmaz iyi bir oyuncu zeka oyuncu sen kapmadan real madrid, barcelona, ve diger buyukler kapar bizimkileri diger ulkelerin kucukleri bile zarzor kapiyor naya hep ayni seyler... Tuncay iyi oyuncu olmasaydi maclara girmezdi bence takim iyi degil takim iyi olsaydi tuncayda iyi olurdu...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tuncay iyi oyuncu olsaydı, bedava olduğu halde ingilterenin vasat takımlarından birine gitmezdi. Birde paralı olsa demekki 2. lige falan gidecekti. Arkadaşlar büyütmeyin gereksiz kişileri. Burada pohpohlandı şimdi işte en büyük kozumuz diye bilinen tuncayla dalga geçiyorlar. Tuncay futbolcu falan değil. Teknik sıfır, egoizm hat safhada. Takım oyunu oynamayı bilmeyen adam işte, takım oyunun kralının oynandığı ülkeye gittiğinde öyle kalır ortada.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
trextra, bir çok noktada katılıyorum ama Tuncay'ın da şöyle bir farkı var. Takım düşük olduğu zaman bu beygirliğiyle takımı ateşlediği çok maç oluyor, saçlar da uzun öyle bir karizması var yani, asi çocuk tribinde. Her zaman teknik ve zeka değil, bazen de beygir lazım takıma.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5