İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turbobit e Dosya Yükleyerek Para Kazanın (En Güvenli Kazanç Sistemi)

CswI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar internet üzerinden para kazanmak için bir çok yol olduğunu biliyoruz fakat bunların bir çoğu kazançları ödemiyor.
Bu yüzden öncelikle bu işlere bulaşmadan katılacağınız sistemi ödeme yapıyor mu yapmıyor mu diye araştırın derim ben.
Şimdi turbobit in ne kadar yaygın olduğunu bilmeyen yoktur. Bizde bu yaygın sistem üzerinde para kazanacağız.

Özet olarak: Paylaşmak istediğiniz dosyalarınızı (müzik, film, dizi, oyun, vs.) turbobit hesabınıza yükleyerek forumlarda kendi linklerinizle paylaşacaksınız.
Bu dosyalarınız indirildikçe para kazancaksınız. Ayrıca turbobit her bir indirme başına para veriyor. Tek indirme ile bile para kazanıyorsunuz.
Diğer yandan turbobitle refarans sistemi ile de kazançlarınızı artırabilirsiniz. Ödeme tarifesi aşağıdadır.

no1l.jpg

Eğer dosya yüklemek tek tek zor derseniz ki onunda yolu var. Siz sadece yüklemek istediğiniz dosyaları seçin bilgisayar başında olmasanız bile dosyalarınızı yükleyebilirsiniz.
(Kendim otomatik yüklemeyi kullanıyorum, Referansımla üye olan arkadaşlara yardımcı olurum, referans üyelikleri sistemde görülebiliyor)

Kazandığınız paraların ödemesini paypal ve webmoney aracılığıyla alabilirsiniz.
10$ ı geçtiğiniz zaman hemen ödeme talep edebilirsiniz.
(Kendim paypal kullanıyorum, hesaba para aktarmak ücretsiz ve daha kullanışlı olduğu için)

NOT:Refimle üye olan arkadaşlara olabildiğim kadar yardımcı olacağım.

Refimle üye olmak için: TIKLAYINIZ :)

Refsiz üye olmak için: TIKLAYINIZ :(

Kolay gelsin, bol kazançlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5