İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TurboBit.NeT - Yüksek Kazançlı Dosya Yükleme Sistemi

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Merhaba Arkadaşlar , 2 Haftadır Kullandığım Upload Sitesini Sizlere Tanıtmaya Çalışacağım.
Turbobitin Son Günlerde Türk Kullanıcılarının Artmasıyla Birlikte Artık Siteye Türkçe Dilde Eklenmiştir.

Aşağıdaki Tabloda Turbobitin Kazanç Tarifesine Bakabilirsiniz

Tabloda Görüldüğü Gibi Rank Sistemi Yoktur.

Yine Tabloda Görüldüğü Gibi Tek Seferde
100Gb ' lık Dosya Upload Edebilirsiniz.

Yapılan indirmelerin sayıldığı ülkeler:
Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Letonya, Lituanya, Estonya, ABD, Kanada, Avustralya, Belçika, Britanya, Almanya, Hollanda, İtalya, İrlanda, İspanya, Portekiz, Fransa, İsviçre, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İsveç, Bulgaristan, Yunanistan, Polonya, Romanya, Slovakya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Kuveyt, BAE, Suudi Arabistan, Japonya, Singapur

Referans Kazançlarınız:
1.Seviyedeki Referanslarınız için %20
2.Seviyedeki Referanslarınız için %5 ; Oranında Kazan Elde Edeceksiniz.

Ftp , Remote ve Multiupload Desteği Mevcuttur.

Ödemelerinizi
PayPal ve WebMoney Aracılığıyla Alabilirsiniz.
Minimum Ödeme Miktarı 10 Dolardır.
10 Doları Geçtiğiniz Zaman Ödeme Talep Edebilirsiniz.

Henüz Ödeme Almadım Bugün Ödeme Talebinde Bulundum. Ödememi Alınca Burada Yayınlayacağım.

Kayıt Linkleri :

Referansım ile Kayıt Olup Bana Destek olmak isteyenler Alttaki Linke Tıklayıp Üye Olabilirsiniz.

http://turbobit.net/partner/?PHPSESUD=4440C32CB068E2F396A28B86487A9FB5

Buda Referansız Linktir

http://turbobit.net

Aklınıza Takılan Sorular Varsa Yardımcı Olmaya Çalışacağım...

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben hiç bişey anlamadım.. parayı nasıl kazanacağımıza dair daha detaylı bilgi verir misiniz?

abduko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oraya dosyalar yükleyeceksin daha sonra o eklediğin dosya kullanıcılar tarafından 1000 defa indirildiğinde yukarıdaki tabloya göre para kazanacaksın :)

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Sistemi şu an deniyorum. Güzel görünüyor ama remote upload için sunucuları aşırı yavaş ya da kısıtlı. 350mb dosyaya 2,5 saat diyor remote upload için ki remote upload yaptığım sunucunun hotfile'a bu dosyayı yine remote olarak göndermesi 60 saniye bile sürmüyor. (1GBps port)

Benim açımdan tercih edilebilir olması için free download en önemli koşullardan biridir. Herhangi bir linkte denediğimde ortalama 60KB ile indirdiğini gördüm. Kesinlikle tatmin edici değil. Ben biraz daha beklemeyi tercih ederim böyle bir durumda.

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 4 gün önce ödeme Talebinde bulundum bugün ödemeyi yapmışlar. :D

Ödeme Kanıtı
1975.jpg

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
dosya paylaşması kolay da hesabımızı ekleyeceğimiz link yok orda.. ne adres istiyor ne banka bilgisi. detaylı bilgi verir misinizz
Saygılarımla

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sanırım buda paypal maypal ödemesi yapıyor.. İsrailin oyunu.. paypal ile alışveriş yapıldığında israile ne kadar mermi aldığınızı biliyor muydunuz..

TamDosya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım buda paypal maypal ödemesi yapıyor.. İsrailin oyunu.. paypal ile alışveriş yapıldığında israile ne kadar mermi aldığınızı biliyor muydunuz..

Paypal israil sitesi değilki ABD ye ait bir site.
Her gördüğün konuya böyle paypal kullanmayın diyip herkesin açtığı
konuyu baltalayacağınıza forumda kendin bi konu açıp "Kimse Paypal Kullanmasın" diye desen daha iyi.
Lütfen Konularda böyle kirlilik Yapmayınız.

xaspirin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bu bahsettiğin paraları kaç adet dosya uploadlayarak kazandın??

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi