İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TURE PROFİT ve FAIRY FUNDS

mavikanguru

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve çok uzun zamandır HYİP sitelerini takip ederim.Çok para batırdığımda olmuştur.Sitenizde bu bölümün biraz az başlıklı olduğunu gördüm ve şu sıralar inanılmaz para dağıtan iki siteninde linklerini göremeyince başlığı açmaya karar verdim.

TURE PROFIT yaklaşık 2 yıldır hizmet veren bir şirket ama küçük oyuncular için pek cazip değil Çünkü 3 ödeme planı var.
Birincisi en az 10 dolar ile girebileceğiniz ve size haftada %8 kazandıran ve toplam 50 hafta anaparayı kendinde tutan bir sistem. Burada 100 dolar yatırım ile başlarsanız 13 hafta yani 3 ay sonunda ana paranız kadar para kazanırsınız. 50 hafta sonunda kazancınız ana para ile birlikte geri ödenir ki 100 dolar için toplam 500 dolar size geri dönecektir. Haftalık kazancınızı da istediğiniz zaman tekrar sisteme dahil edebilirsiniz.Hatta 100 dolar atıp 50 hafta hiç çekmeden sürekli sisteme parayı dahil ederseniz. Sonunda size ödenecek para 4690.16dolar olur.
İkincisi en az 500 dolar ile dahil olabileceğiniz 80 günlük bir plan.Bu planda da %5 her gün hesabınıza yatmakta olup 80 gün sonunda eğer hiç para çekmezseniz, 2500 dolar geri alıyorsunuz ki benim 500 dolarım şu an bu planda ve her gün ödemelerimi Liberty hesabıma çekiyorum. Resimlerini yayınlayacağım.Yine bu sistemde de paranızı çekmeyip sistem içinde istediğiniz zaman bırakabiliyorsunuz.
üçüncü planda ise birinci gibi ama bu sefer 50 gün paranız onlarda kalıyor. Hiç ödeme almadan bekliyorsunuz ve sonunda size %350 getirisi oluyor.Bu planada en az 500dolar ile girebiliyorsunuz. Yani 500 yatırdığınızda 50 gün sonra elinize ana paranızla birlikte toplam 2250Dolar geçiyor.
Bu siteden çekim yaptığınızda 2-3 dakika içinde size bilgilendirme maili gelir ve hesabınıza hemen yansır. Dediğim gibi senelerdir sektörü takip ederim ama hiç bir hyip sitesine 500 dolar yatıracak kadar çıldırmamıştım fakat burası başka ve herkes faydalansın isterim.
Ekli dosyayı görüntüle 6150Ekli dosyayı görüntüle 6151
ödemeleri ve geri dönüşlerini iki ödeme sisteminde de görebilirsiniz.Resimlerde ayrıntılı olarak gösteriyor. Üye olmak ya da göz atmak isteyenler referal linkime tıklayabilirler.
http://tureprofit.com/?ref=zekkey

Diğer site ise yeni bir site olmasına rağmen küçük yatırımcıları mutlu ediyor. Şu ana kadar bende dahil birçok kişiye ödeme yaptılar. Hazır ödeme yaparken faydalanmak gerekir. Benim o sitede 80 dolar yatırımım var denemeye devam ediyorum. Ama dediğim gibi o sitede de herhangi bir ödeme sıkıntısı yaşamadım. Onunda linki aşağıda
https://fairyfunds.net/?ref=zekkey

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5