İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turistik yer adları alacağım ( yer, ilçe, il ..vs ) isimleri arıyorum

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Başlıkta yazdığı gibi turistik yerlerin isimlerini alıyorum. Elinde olan satmak isteyen bilgileri fiyatları ile birlikte "pm" atarsa kendisine dönüş yapabilirim.

Alan adının önemine göre .com .net .org uzantıları olabilir.

Bütçe sorunu yoktur, istanbul.com da olur fethiye.org da

Ayrıca ingilizce Turizm domainleriniz ile de ilgileniyorum, varsa satılıklarınız "pm" alayım.

Kolay gelsin.

mustangweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turistlik domain

merhaba arkadaşım

isim vermiyim bir domain var antalya ilçesi

çok çok ünlü org domaini 1850 ytl ciddiysen ismi söylerim.

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1850 ytlmı yok artık o kadara domaın satılıyomu ya

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
oludenizfethiye.net
oludenizfethiye.org
fethiyeoludeniz.net
fethiyeoludeniz.org
antalyatatil.org
antalyakas.net
antalyakas.org
hepside boşta register edebilirsin istediğini umarım işine yarar

poetank

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
"mustangweb" alan adını "pm" den bildirirsen sevinirim. Ayrıca domaini söylemicem ciddiysen ne demek. 282 mesajım 11 iTradem var domain arıyorum konu açmışım. Sen 12 mesajın sıfır iTraden ile bana "domain var ama ciddiysen söylim" diyosun, ilginç. Domaini söylediğinde bende bu domain sende mi ciddi misin ona göre teklif verim mi diyecem yani :)

"erhangulsum" şimdi cevaplıyorum.

"AmazonGenTR" bunlar işime yaramaz. ( Örnek: oludenizfethiye işime yaramaz fethiye.com işime yarar. ) Ama alaka gösterdiğin için teşekkür ederim.

"qooqle" alan adını "pm" atarsan sevinirim.

---------------------------

Arkadaşlar domaini söylemeden fiyat söyleyip pazarlık yapanlar var. Oysaki özellikle konuda da belirttim Bütçe sorunu yok yeterki söylediğim şartlarda kaliteli domainler olsun. Bütçe sorunu yok demek domainlere rayicinden çok daha fazla ödeyecem demek te değil yanlış anlaşılmasın.

Saygılar,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi