İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turizm sitesi (eng.) olana reklam verecem

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Foruma takılan arkadaşlardan turizmle ilgili site yapanlara reklam vermeyi düşünüyorum, hiti iyiyise turizm içerikli olmayabilir. Ama yabancı trafiğe ihtiyacım var 468x60 banner reklamı verecem ilgilenenlere duyrulur..

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,

suan elimde www.holidaycamp.net var, Tasarim yapmayi planliyorum ing. olarak Turkiyedeki Hotel, Motel, amp yerleri ve Turusitklik yerleri tanitcam.

Sienizin Acilimi Holiday Camp yani Tatik Köyü , Tatil Kampi anlamina geliyor,

Istersen Banner veya link degisimi yapariz siteyi tam acinca, veya istersen Domaini Satabilirim.

Fiyati 100 YTL.

Ilgilenirsen msn adresim : [email protected]

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saol ama benim kurulu bi sitem var yenisini almayı düşünmüyorum,
onu tanıtmak ve hit sağlamak için reklam verecem, şu aşamada en önemlisi yabancı kaynaklı hit.

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
123mp3' Alıntı:
google adwords en iyisi!
Adwords ok iyi ama sağlam bütçe gerektiriyor, benim sitediğim geri dönüşü iyi text beya banner reklam tabi fazlada uçuk bi rakam olmicak..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5