İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk Askeri Irak'a Girdi

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konuyla ilgili pek bişi yazmak istemiyorum. Ama çok hayalperestiz. Daha İstanbul'u PKK'dan temizleyememişken. İstanbulun bazı semtlerine polis giremezken. Geçen ay içerisinde hergün bir otobüse ve devlet dairesine saldırı düzenlenirken. Ve biz bunu yapanları İstanbuldan atamamışken. Kerkük'ü mü PKK'dan temizlicez?

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav kerkük temizlemek başka.En azından operasyon yapıp dağdakileri temizlersin.Daha önemlisi buradaki bir pisliğin Turkiye tarafından amerika ve sözde ırak devletine karşı dahi müdahale edileceği görülür. en önemlisi budur.
Ha stratejik olarak zamanı şekli uygundur diyemem.Devlet daha iyi bilir.Uygun dediğinde yapar bizde seve seve ölmeye gideriz.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Konuyla ilgili pek bişi yazmak istemiyorum. Ama çok hayalperestiz. Daha İstanbul'u PKK'dan temizleyememişken. İstanbulun bazı semtlerine polis giremezken. Geçen ay içerisinde hergün bir otobüse ve devlet dairesine saldırı düzenlenirken. Ve biz bunu yapanları İstanbuldan atamamışken. Kerkük'ü mü PKK'dan temizlicez?

türkiye'nin içindeki pkk ile dışarıdaki pkk ile mücadele etmek farklı bir durum. yolda yürüyen terörirst, ben teröristim demiyor. içimizden biri gibi durup farklı amaçlara hizmet ediyor. fakat ırakta olay farklı, belli kampları var. ve o kamplarda sadece pkk bulunuyor, yani tsk eğer girerse oraya karşısında net olarak bir pkk birliği bulabilecek ama türkiye'nin içinde böyle bir şansımız yok.

dediğin semt olayınada aynen katılıyorum hatta örnekliyim, taksimin göbeğinde tarlabaşına polis giremiyor. tarlabaşında sokaklarda uyuşturucu satıldığı ve içeride ne gibi pisliklerin döndüğünü 5 yaşında çocukta biliyor, devletin başındakilerde biliyor. pkk'nında büyük geliri uyuşturucu ve illegal işlerden fakat nedense bugüne kadar kimse ciddi birşey yapmadı. ufak tefek operasyonlarla resmen halkın gözü boyanıyor narkotik vb. birimler tarafından ama asıl büyük balıklara dokunulmuyor.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pkknın kaynağı kuzey ırak olduğu için ilk önce orası temizlenmeli !

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PKK'nın kaynağı Kuzey Amerika.
Hazır da kendi ayaklarıyla bu kadar yakına gelmişlerken..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk Kürt kardeştir.

seçim dönemi develt biraz yoğun yeni hükümet ve cumhurbaşkanı seçilsin Tarlabaşı da temizlenir..Ama ırak taki pkk için ne gibi bir çözüm olur bilmiyorum..
Yine kaç vatan evladı kahpe kurşunlara mayınlara uğrayıp kutsal toprağa düştü.
Kardeşim burada en büyük iş Kürtlere düşüyor..Çıksın yürüsünler
"Ey şerefsiz Pkk sen kimsin ki benim devletimi bölüyorsun,senin amacının ülkeyi küçük parçalara bölüp kurtuluş savaşında yapılamayanı yapıp , vampir devletlere (başta amerika) yem etmek değil mi!"
Biz sürekli Türk Kürt kardeş derken ve ortamlarda bahsi geçince onlardan da sürekli bu fikre destek gelirken neden meydanlara dökülüp daha gür seslerini duyurmuyorlar.
Acaba bölücülüğün öncülüğünü yapanların gerçek amaçlarını göremeyenler ne kadar!! bu devirde etrafımızda özellikle yanıbaşımızda Irak ta aynı oyun oynandı şuanki hali ortada ...Yani insan görmese bile buradan ibret alır..
İşin aslı ben çok inciniyorum bizim çıkıp basbas Türk Kürt kardeş dememize karşın neden Kürtlerin sesi bu kadar az çıkar.
Yoksa amerikanın Kürtlere güzel vaatlerine mi inanırlar.Amerikanın ne kadar kan emici olduğunu ve özgürlük derken, başkalarına getirdikleri özgürlük derken ırak ı görmezler mi.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok istanbulllu değilim.Ancak bir devletin bir mahalleye hatta semte ilçeye gücü yetemeyeceğini sanmam.Tıpkı yolsuzlara dokunulmaması gibi birşey.Kimse bu kadar büyük sorumluluk gerektiren işlere girmek istemiyor ama diğer rahatsızlıklar temizlendikçe bu daha çok göze batar ve birgün düğmeye basılır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi