İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk Futbolu Nereye Gidiyor

T

turkerucum

Misafir
Son zamanlarda diğer ülkelerle yapılan maçlarda eski milli takımdan eser kalmadığını görüyorum sanki top oynamaya değil kavga etmeye çıkmışlar.Sürekli kartların havada uçtuğu kötü futbolları ile bizi gelecekte kötü bir dönemin beklediğini izlenimine kapıldım.Milli takımın yanında yakında avrupada bizi temsil edecek fenerbahçede bence beklenen futbolu sergileyemiyor hala Hollandalı Hoydonk fenerbahçeyi taşıyor.Eski başarılara hasretmi kalacağız.Yoksa Türk futbolu tekrar yüzümüzü güldürecekmi ne dersiniz ???

A

alderion

Misafir
milli takım konusunda kendi takımlarında canavar gibi oynayan oyuncuların çeşitli nedenlerden dolayı (sakatlanma riski vb..) milli takıma gerekli önemi göstermediğinden dolayı puan kayıpları olduğu inancındayım...

FENERBAHÇE'YE gelince ...

Koyu bir Fenerbahçe'li olarak yeni transferlerin takıma adaptasyon süresini bekleyin derim . Fenerbahçe lig de süper oynamamasına karşın 90dk maçı bırakmamasının karşılığında kötü futbola karşın puanları topluyor . Şampiyonlar Ligi maçlarına gelince Fenerbahçe'nin tek eksiği bu yıl tecrübe . . . Mükemmel kadro , mükemmel stad , mükemmel taraftar ... tek eksik tecrübe . Bu yüzden Fb li taraftarlar bu yıl Fb den olağanüstü başarıla beklememeli . En kötü ihtimalle Uefa ' da iyi bir netice beklemeli . Unutmayalım ki Gs sahip olduğu başarıya tecrübesiyle kazandı .

ÖNEMLİ NOT : Uefa'da değişen sisteme göre artık ülke puanları 5 er yıllık olarak hesaplanıyor . Yani Şampiyonlar Ligine , Uefa Ligine her ülkeden kaçar takımın gideceği o ülkenin son 5 yıllık Avrupa mazisine bağlı . Bu yıl Galatasaray'ın Uefa kupasından kazandığımız puanlar gelecek yıl da Super kupanın puanları silinecek . Bu yüzden ülkece Fenerbahçeye sahip çıkmalıyız . . .

P

Parae

Misafir
Milli Takımımızla ilgili birkaç şey söyliyecegim ...

Bu Primler Bana abartılı geldi , Yani insan ister istemez bu futbolcu Ülkesi için mi oynuyor yoksa para için mi ? dedirtiyor ....
Ama En kısa zamanda takımımızın toparlancagı inancını hepimiz taşıyoruz ...
Bugünkü maçı alıcaz inşallah ... :cool:

Ülkemiz takımları için CL ve Uefa'ya gelince .. ;
GS super kupa ve uefa 'yı kaldırmasaydı Kaç takımla katılcaktık ? bunuda düşünmek lazım ... Artık bu sene ülkemizden Başarı Gelmeli CL'de ve uefada ...

M

malatyasporlu

Misafir
...........:::::::::::::: En Büyük Malatyaspor :::::::::::..............

Her Zaman Her Yerde Ünikaplan Seninle..............

Bu Arada Trabzonu Affetmedik Affetmeyeceğiz...
Kendi Milli Takimina Sahip Çikmayan Kimse 'büyük'olamaz.

Ts Nin Hazzetmediği(tabi Malatyasporlularda Hazzetmez) Febe Taraftarlari Türk Milli Takimkina Nasil Sahip Çikildiğini Gösterdi...........

Malatyaya Maç Istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

U

ultrAslan

Misafir
Re

malatyasporlu' Alıntı:
...........:::::::::::::: En Büyük Malatyaspor :::::::::::..............

Her Zaman Her Yerde Ünikaplan Seninle..............

Bu Arada Trabzonu Affetmedik Affetmeyeceğiz...
Kendi Milli Takimina Sahip Çikmayan Kimse 'büyük'olamaz.

Ts Nin Hazzetmediği(tabi Malatyasporlularda Hazzetmez) Febe Taraftarlari Türk Milli Takimkina Nasil Sahip Çikildiğini Gösterdi...........

Malatyaya Maç Istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

fenerbahçe taraftarımı sahip çıkıyor..Eger Maçlar Ali Sami Yende Oynansın bakaLım Kimse yenebiliyormu milli takımı...Ayrıca Ersun Yanala Biraz zaman vermemiz lazım ben güveniyorum dünya kupAsına katılacagız..

M

malatyasporlu

Misafir
onu bunu bilmem kardeş ben malatyaya maç istiyorum

ha birde malatyada emeksizde ki benim oturduğum semttir.. ultraslancıların peşindeyiz

her tarafa ultraslan etiketleri yapıştırmışlar yav.

otobüs durağı durak deil sanki dersin gs megastore..

tamam anti fb g.t fb yazıyosunuz bişey demiyoruz bari ultraslan mulltraaslan yazmayın

çıkarana kadar canımız çıkıyo be...

A

alderion

Misafir
tabiki fb taraftarı takımına sahip çıkıyor . taraftar sayesinde 0-3 ten 4-3 olan maçları unutmalayalım .

ayrıca ali sami yen demişsin , kadıköyde oynanan son milli maçı hatıla istersen ... taraftar nasıl oluyor ( tabi stadın da etkisi var stad tam bir futbol arenası olunca :cool: )

saha önemli olmamalı sizin için nasılsa milli takımda 1 oyuncunuz bile yok artık :D

malatyasporlu arkadaşım afişler konusunda kalbim sizinle , afişleri yırtmaya devam :p

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malatyaya maç verilsin ardından türkiye 10 yıl seyircisiz oynama cezası alsın :)

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Milli takım kötü bee napalım...ersun düzeltir diorus ama daha danimarka var ve bence grubun en güçlü takımı.Yunanlılar bu grupta 4-5 olur çok önemli deil onlar.Eğer ersun hoca takımını oturtursa (eski-yeni karışımı babında) biz gruptan lider bile çıkabiliriz.Ama şu an bence danimarka grubu götürür.Ukraynada başımıza bela olur gibi geliyor.

M

malatyasporlu

Misafir
cypher tabiki milli takıma bişey olursa küfür kavga mavga dalarız valla ister 10 yıl ceza alsın ister 100 yıl..

ama trabzon gibi Türklükten uzak 2 tane gürcü futbolcu var diye milli takıma küfredilmaz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5