İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turk gazetelerinin hali

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu Turk gazetelerinin webmasterleri ne is yapar bilemem, dunyanin ziyeretcisini aliyorlardir sanki amatorler gibi site yapmislar.

Meselar

milliyet e netscape kullanarak girin sayfa okunamayacak bir sekilde cikiyor.

hurriyet e firefox kullanarak girin sayfa tamamen yuklendikten hemen sonra heysey kayboluyor. Ayrica bu akillilar hurriyet.com kendilerine aitken, bir iki gun once hurriyet.com u kaptirdilar.

ntv ye firefox ile girin biraz icerilere girdikten sonra soldaki navigation tuslari calismaz oluyor. Amna yinede ntv en guzellerinden.

Turkiye gazetesinin sitesi senelerce tum browserlerde hata verdi hic duzeltmediler. Yenilerde girmedim hala varmi bilmiyorum.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
way be iyi bulmussun aciklarini hotweb yuh diyorum esef verici bir olaydir ama adamlarin mantigi da şu sanırım gazete şatişlarini azaltan internete daha az onem vererek gazeteye olan ilgiyi yogun tutmak ama su hurriyet.com u nasil kaptirmişlar ona aklim ermiyor işte

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yuh yani hurriyet.com un alexa ranki 33000 warmi boyle bişi adamlar almiş direk domain sponsora koymuş benim eski siteyi aldiklari gibi o. domain avcilari bunlar hotweb sen alsaydin ya bu gavurlara verene kadar ?

E

erotika

Misafir
:D kaçıran kaçırana..

pollop arkadaşta baya kaçırıyor domain bunda bir şey yokki :)

Çok yanlış bir şey tabii.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5