İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk Hite Ödeyen Başka Bir Sponsor.

3ddd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım forumda daha önce hiç verilmedi bu sponsor. Uzun zamandır faaliyette. CPM oranı 0,20$ dır. Yerli hite ödemesi ise güzel olan tarafı.
Moneybookers hesabınıza ödeme alabiliyorsunuz. Türkçe reklamlarda çıkıyor. CPM dışında satış başı, üyelik başı kazandıran sistemleride mevcut. CPM reklamlarını sitenizin üst kısımlarında yayınlamanız gerekiyor. 25$ alt ödeme limiti var.
Refimle üye olursanız sevinirim.
Buradan Üye Olabilirsiniz
Bu da ödeme görüntüsüdür.
1193394349.jpg

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypala ödeme yapmıyor sanırım ? Teşekkürler.

3ddd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypal ödemesi yok. eg-zotik hit konusunda emin değilim kullanmadım. kurallarında kullanamazsınız gibi birşey yazmıyor ama Bu ödeyecek anlamına gelmez tabi.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3ddd fazla hesabın varmı kardeş daha önce 5-6 kez başvurdum kabul etmedi :D

moneybookers üyelik linki https://www.moneybookers.com/app/register.pl

Must match with your Domain mailiniz domain adınızla denk olmalı diyo ve bu tür sistemler bildiğim kadarıyla eg-zotik site kabul etmez

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben kullandım. 30 usd gibi bir ödemede aldım. fakat bir bannerının popup açtığını gördüm. o nedenle bıraktım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5