İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turk Hitine 9 euro CPM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turk hitim olmadigi icin benim isime yaramiyor kullanamiyorum. ilk once gordugumde bende yanlis okudugumu sanmistim gozlugumu takip tekrar okudum :) ve 9 euro imis hatta diger ulke hitlerine 2-3 euro verirken(mesela USa ve eu ulkelerine) turk hitine neden bu kadar verdiginide anlamis degilim :)
kesinlikle yanlislik yok denedim kendimde 17 turk gosterimine cok guzel vermis
sartlari sitenizin ingilizce olmasi ve forum sitesi olmamasi
sponsorun adresini sadece 5 kisiye gonderecegim(odeme yapip yapmamasi konusunda kuskunuz olmasin sayili sponsorlardan birisi) isteyenler ister buraya yazabilir ister pm atabilir yazanlar yada pm atanlarin icinden sadece 5 kisiye gonderecegim adresi

scayir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
türk hiti

pm alabilirmiyim

ertu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende alabilirmiyim.
6. kişi olmuşum ama sorun olmaz inş. :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
pm olarak yollayabilirmisin banada ?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Tehlike çanları çalmaya başlamış. Hesabım kapatıldı, adamlara ulaşamıyorum, ne yazmalıyım, hangi adrese mail göndermeliyim v.s v.s mesajları demekki okumaya başlayacağız.

Farkındaysanız, yukarıda bir güzel paylaşım var.İnsanların şefkini kırmakta neden bu kadar inatçısınızki ? Arkadaşımız konuyu açtıkdan sonra mesajına cevap verdim ve bana p.m. ile sponsoru, naısl kullancağımı, ayrıntılarıyla anlattı.Öyleki 0 bilgimle bile reklamları yayınlamaya başladım.

Normalde ads olan reklamları kaldırdım aynı yere koyduğum sponsor reklam kazancı ;

ADS ile ; 2.05 dolar
Sponsor ile ; 11,50

Şimdilik bu şekilde gidiyor.Bunun neresinde tehlike var? Lütfen insanları soğutmayalım buradan.

Paylaşım içinde teşekkürler..

( ads verisi 1 günlük, sponsor verisi 10 saatliktir, sanırım 2 saatte geriden geliyor panel )

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farkındaysanız, yukarıda bir güzel paylaşım var.İnsanların şefkini kırmakta neden bu kadar inatçısınızki ? Arkadaşımız konuyu açtıkdan sonra mesajına cevap verdim ve bana p.m. ile sponsoru, naısl kullancağımı, ayrıntılarıyla anlattı.Öyleki 0 bilgimle bile reklamları yayınlamaya başladım.

Normalde ads olan reklamları kaldırdım aynı yere koyduğum sponsor reklam kazancı ;

ADS ile ; 2.05 dolar
Sponsor ile ; 11,50

Şimdilik bu şekilde gidiyor.Bunun neresinde tehlike var? Lütfen insanları soğutmayalım buradan.

( ads verisi 1 günlük, sponsor verisi 10 saatliktir, sanırım 2 saatte geriden geliyor panel )
Allaha daha cok kazanmayi nasip etsin :)
ads dedigin adsense degilmi
buraya yazmama sebebinden biriside malum bizim insanlarimiz zeki o firmaninda tr hitine ihtiyaci var foruma reklam hizmeti veren kisiler yada sirketler de geliyor simdi bunu onlarda duysa kalkip firma ile iletisime gecse 9euro o reklam firmasina vereceginize biz size daha ucuz sekilde saglayabiliriz dese ve ikna etse (saglayabilirde) :)
o zaman hazir elimizdeki 9 eurodan da olmus oluruz (ben degil kulananlar :))
bir ikinci sebeb tehlike canlari caliyor gibi zihniyete sahip olan kisilerin faydalanmamasi icin

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1

ADS ile ; 2.05 dolar
Sponsor ile ; 11,50

ne zaman kaydoldun da kabul edildin benim uyelik henuz onaylanmamış :(

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
anlaşılan 5 den çok daha fazla isteyen olmuş ama imkanı varsa siteyi incelemek isterim.

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mümkünse ben de incelemek isterim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5