İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turk Host Master 'dan sıkıldım

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ayda bir sorunuma cevap vermediler. Hiçbirşey çalışmıyor. İlgilenmiyorlar ve sitedeki zaten çoğu link çalışmıyor. Wordpress, gallery2, forum çalıştırabilecek ve bütün dosyaları kendi serverina cekebilecek hosting aranıyor.

Sorunsuz bir geçiş istiyorum böylece database dosyalar herşey transfer olacak. Çok fazla resim var ve bunun 3 katı daha koyulacak. Turbofsi.net

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bu istediğiniz özellikleri nerdeyse butun hosting firmaları sağlar fakat alacagınız ozelliklere gore(Yeterli sayılacabilecek kadar alan olması gibi )

Acaba ilk aynızımı yoksa daha onceden ii olup sonramı kotulestiler

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Size hosting ve transfer konusunda yardımcı olabiliriz. Web sitemizden paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir konu için bize ulaşabilirsiniz.

http://www.plazmaweb.net

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yakin bir akrabasi vefat etti. o yuzden su siralar yok.
hosting degistirirken biraktign yeri kirletmek gibi bir zorunlulugun yok, sonuc olarak olagan disi bir durum, ayiptir bu yaptigin. neyse bilmiyordum diyeceksin, artik biliyorsun host arayacaksanda kirletmeden ara.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
İnsanların çevresinde olumsuz durumlar oluşması hizmet yada ona muhtaç olan diğer kişileride zor durumda bırakmalarını gerektirmez.Ticaret yapıyorsanız bunun karşılığıda bir şekilde olmalı...Yakın akraba vefatı, 1 aylık cevap vermeme gibi laubali bir tavıra asla mazeret olamaz...Neyse bunun eğitimini ben verecek değilim ancak arkadaş yönünden düşününce hak veriyorum...Bu arada diğer arkadaşın başı sağolsun.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
venom : ateş düştüğü yeri yakar, ticaret o bu şu raftadır. emin ol bu konuşmanı yutacağın gün gelecek ozaman hatırla bu topic'i.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ticaret yapanlar insan değil mi yani?Bence karşı taraf haklı sonuçta yakın bir akrabası vefat edince insan yıkılır.Herhalde sizin başınıza gelmedi herhalde hiç?DarXis'in dediği gibi bir gün bu lafları kendi kendine yutacaksın.

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ben hiç katılmıyorum bir hizmet veriyorsan, müşterine destek vereceksin. Vefat olabilir, kaza olur ama bu yere bir kişi mi bakıyor, Eğer öyle ise zaten konuşmaya gerek yok. 1 ay çok uzun bir süre değil mi?

Eğer bir sorun var ise açıklama yaparsın, eğer bunu bile yapamıyorsan zaten bu işe girmeyeceksin. Siz sorunu yazan kişiyi eleştirmişsiniz bende ona destek veriyorum çünkü şu an haklı.

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özür dilerim ben bilmiyordum başı sağolsun ama bu dediğim olay belki 1 aydanda uzun bir süre. Ne cep ne de iş telefonları çalışmıyor. Plesk sistemi doru düzgün çalışmıyor, bir türlü chmod -r yapamadım... Bu internet sitesinin de önemli bir anı dergilere çıkacak bu ay. Benide anlamışssınızdır umarım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5