İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk Hosting Scripti (Vizra Değil)

bilgicetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nisa Tech olarak bir yeniliğe daha imza atıyoruz. NHost - Hosting otomasyon sisteminin Projesini hazırladık siz değerli forum kullanıcılarından ricamız ise bu konudaki görüşünüzü bize bildirmeniz Scriptte planlanan özellikler şöyle:
1)Paypal - 2checkout - PayU - uCash - Moneybookers - Garanti Pos ödeme modülleri,
2) DirectI / Resellerclub - Onlinenic - DotTK domain modülleri,
3) cPanel - PLESK - DirectAdmin Sunucu Panelleri ile entegre,
4) Yöncü - Kürecell - SMSTER - Mutlucell SMS Modülleri,
5) Gelişmiş Ticket Sistemi ve Online Destek Sistemi (Live Zilla Tam Uyumlu),
6) Gelişmiş Alanadı ve Sunucu entegre sistemi ile kurulumu yapın ve o sizin için çalışsın,
7) Web Tasarım ve Hosting Hizmetini bir arada veren firmalar için Web Tasarım Modu
8) Mobil Ödeme Seçeneği
9) Çoklu Dil Seçeneği
10) SİSTEM TAMAMEN ÜCRETSİZ OLACAKTIR

Anketimize Katılın
Veya Özellik Önerin

41 görüntülenme ve ne bir yorum ne bir oy kullanılmış bu site üzerinden arkadaşlar ucretsiz bir hosting otomasyonundan bahsediyoruz tamamen açık kaynaklı ve kimse kullanırım veya kullanmam diye mesaj yazmıyor tesuf ederim
DUYURU:
Çalışmalar devam etmektedir script yazım işleri yalnız başıma kaldığım için ağırlaşmış olsada devam etmektedir Ben bu azimle bu scripti geliştirir bitiririm arkadaşlar hiç kimse arkasında durmazlar diye düşünmesin :31.10.2013 Bilgi ÇETİN

Neo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem guzel, Whmcs kadar iyi yapabilirseniz ve kullanisli + guncel tutarsaniz Turkiye'de yer edinebilirsiniz.

gunduzbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkasında durabilecekseniz başlayın, yoksa hiç uğraşmayın.

TrustLayer

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belirttiklerinizi yerine getirebilirseniz mutlaka talep olucaktir ancak bu sekilde aciklama yapipta sozunuzde durmazsaniz olmaz. Gunduzbey in de dediği gibi arkasinda duracaksaniz baslamanizi oneririm.

Tapatalk ile gönderildi.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
62
Sistemi WHMCS geçişine göre ayarlamalısınız bence WHMCS SQL yapısı yapmış olduğunuz sisteme kolaylıkla aktarılabilmeli.

bilgicetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim. Arkasında durabileceğimizi düşünüyorum bunun yegane sebebi olarak ta scriptin GNU lisanslı olacak olması gösterilebilir. Yani biz ilk versiyonu çıkardığımız andan itibaren geliştirebileceksiniz bu yuzden php ile yazmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince başka dil eklememeye özen gösteriyoruz.

Sistemi WHMCS geçişine göre ayarlamalısınız bence WHMCS SQL yapısı yapmış olduğunuz sisteme kolaylıkla aktarılabilmeli.

sistemi whmcs ye geçişine uygun yapın derken neyi kastettiğinizi anlayamadım whmcs kullanıcıları veritabanını hiç bozmadan N.Host a geçebilsin mi demektesiniz yoksa eğer bunu diyorsanız tabiki bu aklıma gelmemişti fakat bu andan itibaren projeye dahil edilerek çalışmaşara başlanacaktır. Fakat eğer n-host kullanıcısı veritabanını whmcsye geçirebilsin derseniz bu whmcs'nin problemi derim.

Arkadaşlar görüş belirmeye devam edin hatta isteklerinizide bu konu altında belirtin ki eklemeler yapabilelim mesele vizra kullanan arkadaşlar bilir ödeme yöntemlerinden yakınılır pekçok zaman önerebileceğiniz ödeme yöntemleri varsa yazın şuan payu şirketiyle sorun yaşıyoruz mesela hosting scriptine bayilik vermeyiz diyorlar. Yani bizim amacımız yazıp atmak değil ben yazarım scripti koyarım siteye payu desteği olur ama payu sizi onaylamadıktan sonra bi işinize yaramaz o yuzden tekliflere açığız önerileriniz ve yorumlarınız bu süreçte çok değerli

bu arada ankete katılım neden bu kadar az anlayamadım ankette tek bir soru var ve 210 kişi katılmış sadece

Crime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resellerclub vb apiler olmadıkca uyumlu olmadıkca kimse kullanmaz harcadıgınız zamana yazık edersınız bır cok tostcu hostcu whmcs ye lisans odemekten aglıyor lisanssız kullandıgı an nasıl oluyorsa heklenıyor :) kımılerı ısın ıcınde kendını o kadar cok kaybedıyor kı kendı kendıne cracklıyor bazen whmcs ama sonuc ortada whmcs nın yerını alabılıcek bır sey koyabılırsenız ortaya yazacagınız dandık bır jquery domain search ten bile para basarsınız sıstemı ucretsız sunsanız bıle, yeterki işi duzgun yapın işiduzgun yapamayıp arkasında durmayacaksanız degıl 1 hafta 1 ay onla ugrasmakla vakit kaybetmek 3 dk bıle dusunmeyın yazık gozlerınıze emegınıze.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Nisa Tech olarak bir yeniliğe daha imza atıyoruz. NHost - Hosting otomasyon sisteminin Projesini hazırladık siz değerli forum kullanıcılarından ricamız ise bu konudaki görüşünüzü bize bildirmeniz Scriptte planlanan özellikler şöyle:
1)Paypal - 2checkout - PayU - uCash - Moneybookers - Garanti Pos ödeme modülleri,
2) DirectI / Resellerclub - Onlinenic - DotTK domain modülleri,
3) cPanel - PLESK - DirectAdmin Sunucu Panelleri ile entegre,
4) Yöncü - Kürecell - SMSTER - Mutlucell SMS Modülleri,
5) Gelişmiş Ticket Sistemi ve Online Destek Sistemi (Live Zilla Tam Uyumlu),
6) Gelişmiş Alanadı ve Sunucu entegre sistemi ile kurulumu yapın ve o sizin için çalışsın,
7) Web Tasarım ve Hosting Hizmetini bir arada veren firmalar için Web Tasarım Modu
8) Mobil Ödeme Seçeneği
9) Çoklu Dil Seçeneği
10) SİSTEM TAMAMEN ÜCRETSİZ OLACAKTIR

Anketimize Katılın
Veya Özellik Önerin

41 görüntülenme ve ne bir yorum ne bir oy kullanılmış bu site üzerinden arkadaşlar ucretsiz bir hosting otomasyonundan bahsediyoruz tamamen açık kaynaklı ve kimse kullanırım veya kullanmam diye mesaj yazmıyor tesuf ederim

Buna benzer güvenlik, stabil çalışma ve veritabanı sağlamlığı gerektiren yazılımlarda ben şahsım adına ücretsiz sürüm kullanmıyorum. Çünkü bunları hazırlayan kişi ya da ekipler önceleri referans olması adına bu tarz yazılımlara başlıyorlar. İsimleri duyulup parayla başka işler alınmaya başlayıncada ne yazıkki ücretsiz olan bu yazılımlar ortada kalıyor. Onca veritabanı içeriğini desteği olan güncel olan bir başka yazılıma entegre etmeye kalktığınızda da bir ton para döküyorsunuz.

Ücretsiz olmasın. WHMCS gibi yüksek fiyatlıda olmasın ama bir şekilde emek verenler para kazansın ki yazılımın devamı gelsin, gelişimi hep olsun. Aksi halde şirket olupta ücretsiz yazılımla ortada kalmak isteyecek pek insan yoktur heralde.

Nacizane öneridir.
Başarılar.

bilgicetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resellerclub vb apiler olmadıkca uyumlu olmadıkca kimse kullanmaz harcadıgınız zamana yazık edersınız bır cok tostcu hostcu whmcs ye lisans odemekten aglıyor lisanssız kullandıgı an nasıl oluyorsa heklenıyor :) kımılerı ısın ıcınde kendını o kadar cok kaybedıyor kı kendı kendıne cracklıyor bazen whmcs ama sonuc ortada whmcs nın yerını alabılıcek bır sey koyabılırsenız ortaya yazacagınız dandık bır jquery domain search ten bile para basarsınız sıstemı ucretsız sunsanız bıle, yeterki işi duzgun yapın işiduzgun yapamayıp arkasında durmayacaksanız degıl 1 hafta 1 ay onla ugrasmakla vakit kaybetmek 3 dk bıle dusunmeyın yazık gozlerınıze emegınıze.

arkadaşım çalışmalar son sürat devam ediyor haklısın tabi işe girerken bu kadar dallanıp budaklanacağını düşünmemiştim fakat ben yaparsam en iyisini yaparım şüpheniz olmasın script tam oturmadan kimseyle paylaşmayada niyetim yok zaten daha çok eksik yeri var ama çıkış tarihini 27.04.2014 olarak düşünüyorum bakalım yetişirse.

Buna benzer güvenlik, stabil çalışma ve veritabanı sağlamlığı gerektiren yazılımlarda ben şahsım adına ücretsiz sürüm kullanmıyorum. Çünkü bunları hazırlayan kişi ya da ekipler önceleri referans olması adına bu tarz yazılımlara başlıyorlar. İsimleri duyulup parayla başka işler alınmaya başlayıncada ne yazıkki ücretsiz olan bu yazılımlar ortada kalıyor. Onca veritabanı içeriğini desteği olan güncel olan bir başka yazılıma entegre etmeye kalktığınızda da bir ton para döküyorsunuz.

Ücretsiz olmasın. WHMCS gibi yüksek fiyatlıda olmasın ama bir şekilde emek verenler para kazansın ki yazılımın devamı gelsin, gelişimi hep olsun. Aksi halde şirket olupta ücretsiz yazılımla ortada kalmak isteyecek pek insan yoktur heralde.

Nacizane öneridir.
Başarılar.

Ben para kazanma olayını şu şekilde düşünmüştüm ana scriptten değilde modifikasyonlardan ek ucret talep ederiz diye düşünmüştüm ama dediğiniz doğru bu işe girerken gözlük kullanmıyordum fakat şuan gözlük kullanmaya başladım baya emek sarfettim yola 7 kişilik ekiple çıktım ve yalnız devam ediyorum o yüzden ufak bir mebla olabilir belki domain başı lisans sistemiyle aylık falan değil tek ödeme yapılabilir sonuçta buu geliştirmeye devam edicem şu iyiy anlaşılsın istiyorum benim bu scripti yaparkenki amacım kesinlikle işte bunu görenler benden başka hizmette satın alır falan düşüncesi değil benim amacım türkiyede php bilen onca yetenek varken türk kullanıcıların whmcs kullanmasını engellemek bu arada iyi derecede php bilen arkadaşların dikkatine 30.12.2013 itibari ile N-Host Hosting ototmasyonunu gelişimine yardımcı olacak arkadaşlar arıyorum tek şartım yüzyüze görüşebileceğim kişiler olması çünkü belirttiğim tarihte artık scriptin beta hali hazırolacak inşallah çaldırmak istemem

arkadaşlar birde bana iyinet veya facebook sayfamız aracılığı ile sistemde hangi domain şirketlerinin api özellikleri olsun hangi şirketlerin sms api özellikleri olsun veya hangi ödeme yöntemleri olsun fikir beyan edebilirsiniz çok sevinirim

sessos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kerdeş senin kuandıgın site nedir piyasada çok gördügüm bir siteyi kulanıtorsun birde projeden bahsediyorsun sence nekadar mantıklı önce kendinize bir site yapsanız daha manyıklı dilimi haksızmıyım arkadaşlar?

birde sen şuan kullandıgın scriptin kime ayıt oldugunu biliyormusun ? :)

hyltcasper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz yılmayın yeter biz her türlü desteği veririz. Whmcs lisansım var ama kullanırım yeter ki bırakmayın

sessos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş siten bile ortadayok kalkmış whmsc ye kafa tutuyon :) lendi siten gitmiş ortada yoksun :D

fenered

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende kullanmak istiyorum tamamen bitince haber verir misiniz ?

MURDERER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir proje gerçekten iyi inşallah başarılı ve istenilen gibi olur

zibidiman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kerdeş senin kuandıgın site nedir piyasada çok gördügüm bir siteyi kulanıtorsun birde projeden bahsediyorsun sence nekadar mantıklı önce kendinize bir site yapsanız daha manyıklı dilimi haksızmıyım arkadaşlar?

birde sen şuan kullandıgın scriptin kime ayıt oldugunu biliyormusun ? :)

kardeş siten bile ortadayok kalkmış whmsc ye kafa tutuyon :) lendi siten gitmiş ortada yoksun :D
arkadaşım scriptin warz olduğunun farkındayım fakat geçici bir süreliğine kullanıyordum kendi sitem bitene kadar tek basına hem kendi siteni hemde whmcsye rakip bir scripti yazmak çok kolay değil madem çok biliyodun sen yazsaydın bir tane

Siz yılmayın yeter biz her türlü desteği veririz. Whmcs lisansım var ama kullanırım yeter ki bırakmayın
teşekkurler yaza yetiştiricem inşallah

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5