İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk işi hyip

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yerleri Kadıköydeymiş, gidip bir bakalım kimmiş, neymiş :) Eğer arkadaşlar buralardaysa şu yeşili değiştirin hiç olmamıl bence.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gecen marketivada takılırken tekno... diye biri vardi chat odasinda yanlış hatırlamıyorsam.
whois sorgusundada TEKNOLINE diye geciyor heralde arkadaş sıkı forexci kendine güveniyor : )

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşa destek mi olmak lâzım acaba? Belki bu işin altından kalkar ama kalkamazsa adresi belli arkasını kolması gerekli, milletin ne yapacağı belli olmaz :)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şaşılası şekilde türk bünyesi hyip i özümsedi :D adresi dün almışlar daha.
ömür biçiyorum max 1 hafta :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 hafta çokda işe çok amatör başlamışlar beyler beni duyuyorsanız birinin ref kodu üstünden stormclixde reklam verin.... ödeme aldım fln yazın....

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence bunlarda parayı toparlayıp kacarlar öle forexci gibi deilde bu site acim para toplip kapayım mantığı var gibi ama yinede işi belli olmaz memleketim insanlarının :)

G

Geveze.at

Misafir
caper' Alıntı:
Arkadaşa destek mi olmak lâzım acaba? Belki bu işin altından kalkar ama kalkamazsa adresi belli arkasını kolması gerekli, milletin ne yapacağı belli olmaz :)
Türkiyede ne adresi belli adamlar paralari cuvalla kacirip gittiler. Bu arkadasta kisa yoldan zengin olma planlari yapanlardan

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bulastıgın insanlar amerikalı olursa durum farklı olur... amcam amerikan vatandaşi kavga çıktı ordan biliyorum ozaman olaylar çok daha farklı gelişiyo masanın üstüne koyuyosun amerikan pasaportunu direk ilgi görüyosun ;)

G

Geveze.at

Misafir
firar' Alıntı:
bulastıgın insanlar amerikalı olursa durum farklı olur... amcam amerikan vatandaşi kavga çıktı ordan biliyorum ozaman olaylar çok daha farklı gelişiyo masanın üstüne koyuyosun amerikan pasaportunu direk ilgi görüyosun ;)
ABD vatandasliginin Avrupa da yaptiri mi yok. Yinede Dünya nin her yerinde yaptirimi olan tek vatandaslik EU Vatandasligi

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çıkarıyosun passaportu koyuyosun masaya sonra ilginin boyutları değişiyo yaptırımına gerek yok...

G

Geveze.at

Misafir
EU pasaportumla kapali tüm kapilari aciyorum inan bana :)
Bu site hakkinda kimsede dava acmaz. Acsada birsey olmaz.
Dolandirdigi paralar yaninda kar kalacak

C

C0mplicat3d

Misafir
bu scripti kim dagıtıyor alla alla tüm hyipler aynı script i kullanıyor?

C

C0mplicat3d

Misafir
Bu genelde kullanılan script sürekli "a" variablesine "degişkenler" yüklenerek yönleniyor. bazıları direk /index.php?a=account yapıyor bazıları da /?a=account
hepsi aynı nerdeyse.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme yapıyolarmı onu mrk ettim şimdi:D

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telefonla ara sor, "ödeme yapıyor musunuz?" diye :D Telefonunu yazmayaım şimdi

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
buda maltepeden www.swiffunds.com
buldukça yazıcam. şimdilik 2de 2 tahminlerim tuttu. bu Türk dediğim siteler hep öyle çıkıyor. bu işi öğrencekler zamanla. ve bu siteyi tebrik ediyorum. gerçekten para yatıran 3-4 kişi olmuş.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Started Jan 24, 2006
Running days 0
Total accounts 63
Active accounts 37
Total deposited $ 1,026.53
Total withdraw $ 36.84
Visitors online 1014
Members online 11
Last update Jan 24, 2006

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5