chat ege.net

Türk Mail Adresi Bilen Var mı ?

c2wueR

Profesyonel
Çok az kişi tarafından bilinen..Az kullanılmış Türk olduğumuzu gösterebilecek mail adresleri biliyormusunuz :)

TheFF

Profesyonel
hotmail.com.tr uzantılı mail alabiliyosun.. türk olduğunu gayet iyi belirten bi mail adresi olur :D

c2wueR

Profesyonel
turkiye.net çok güzel..
Keşke pop3 olsaydı :)
Edit : Şimdilik çok fazla kullanıcısı olduğundan mail hesabı vermiyolarmış :(

c2wueR

Profesyonel
yahoo.com.tr zaten şu anda var bende..Fakat Türk olduğumuzu belirten daha güzel bişey arıyorum..
hotmail.com.tr ' ler yaklaşık 1 sene önce falan satılıyordu..Fakat sonradan satışı durduruldu ;)

aXzel

Müptela
ben bişe anlamadım ne yapıcan turk oldugunu belirten mail adresini :) nic.tr den rica et belki verirler :D yada adımsoyadım.com.tr die bir domain al kendine :D en iyisi sanırım

c2wueR

Profesyonel
adimsoyadim.com.tr ' yi dusundum fakat sonradan geri vazgeçtim..

c2wueR

Profesyonel
Sevgili power o sitede aradığım mail hesabı mevcut değil ;)

c2wueR

Profesyonel
turkhotmail.com şu anda reglenmiş fakat sadece bir index var ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet