İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turk sitesi icin sizce nasiL ?

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar yeni bir kanal actim merak ettim ve karsilastirdim diger sayfalara nazaren sohbet html sitemden cok farkli sonuclar elde ettim turkce sitesi icin cok yuksek sayfa ecpm ve Sayfa to sayfa gosterimleri ilen bu sonucu elde ben kendim bu sonuca sasirdim diyebilirim hepte yabancı reklamlar cikiyor nedense ve yabancı keywordsler bile yok :)

ben url linkini sildim Ama tiklamalar %10 olarak Geliyor. herhalde bu kelimeden de bir sey cikmaz :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
türkçe site için bence çok iyi yabancı reklamlar giderse bu parayı kazanabileceğini sanmıyorum ama

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar yeni bir kanal actim merak ettim ve karsilastirdim diger sayfalara nazaren sohbet html sitemden cok farkli sonuclar elde ettim turkce sitesi icin cok yuksek sayfa ecpm ve Sayfa to sayfa gosterimleri ilen bu sonucu elde ben kendim bu sonuca sasirdim diyebilirim hepte yabancı reklamlar cikiyor nedense ve yabancı keywordsler bile yok :)

http://forum.iyinet.com/attachment.php?attachmentid=821&stc=1&d=1167399825

İstatistiksel verilerinizi yayınlamayınız.

Kaynak : https://www.google.com/adsense/localized-terms?hl=tr

7. madde Gizlilik

Google'ın Gizli Bilgileri'ni, Google'ın yazılı onayı olmadan ifşa etmemeyi kabul edersiniz. "Google'ın Gizli Bilgileri" herhangi bir sınırlama olmaksızın şunları içermektedir: (a) Program'la ilgili tüm Google yazılımları, teknolojileri, programları, teknik özellikleri, malzemeleri, kılavuzları ve belgeleri; (b) Google tarafından Siz'e sunulan Program'daki Site performansı ile ilgili tıklama oranları veya diğer istatistikler; ve (c) Google tarafından "Gizli" olarak tanımlanmış olan veya eşdeğeri bir tanıma sahip olan diğer tüm bilgiler. Ancak, Google'ın, Program kapsamında dize yapmış olduğu brüt ödemeleri doğru bir şekilde olmak kaydıyla ifşa edebilirsiniz. Google'ın Gizli Bilgileri, Siz veya Google tarafından herhangi bir ihlale yol açılmadan kamuoyu tarafından bilinir hale gelmiş bilgileri veya (i) yazılı olarak kanıtlanması koşuluyla, Google'ın Gizli Bilgileri'ne erişilmeden bağımsız olarak geliştirilmiş bilgileri; (ii) Siz'in, üçüncü taraflardan yasal yollardan aldığınız bilgileri veya (iii) kanuni olarak ya da bir devlet makamı tarafından ifşa edilmesi zorunlu kılınan bilgileri içermemektedir.

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Insallah basina bir aksilik gelmez, hersey istedigin gibi olur...
Boyle giderse gunluk 200 dolara para demezsin.
Hadi hayirli kazanclar :)

TD TeaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boyle giderse iyi gelir elde edersem Allahin izni ilen Hem maddi hemde manevi olarak cevreme katkida bulunmayi dusunuyorum cok super bir gelir elde edersem bunda internet üzerinde bilgiye dayali daha guzel projeler yapip 1 aileye aylik bir miktar mutfak masraflarini karsilamak icin butce ayiracam bunu her zaman istemisimdir insallah bu diledigim olur.

Benim yatmam lazim dunden bu yana uyumadim Kolay gelsin arkadaslar.
Desteklerim hatta adresi gönder tıklarım. Güzel fikir. Allah daha fazlasını versin.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
imkansız.. %oranına fazla takılma ben de genelde hep %9-10 falan alırım. Önemli olan hilesiz hurdasız olması.

Ama birşey sorucam.. Sohbet.html de sohbet apleti mi var? Eğer böyle bir aplet varsa bu google kurallarına aykırı değil miydi ?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben de sohbet bölümü yapmayı düşünüyordum.

AMA sırf yasak diye yapmamıştım.

Sohbet olayı çok mantıklı zaten.

google chat koyamazsınız mı diyordu yoksa chati içerikten saymadığı için mi yasak ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi