İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk Telekom Rehberinden Komik Soyadlar

M

maiL

Misafir
emine kadın masa. hay allah ya 3 üde birbirinden farklı gibi çok hoş. :p

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
imdat zenci
bağdagül kımıl
bahtiyar elma
taştan kazma
yunus gay :D

veli manyak
yahya keltoş
mesut keltoş
mustafa kaka
mehmet zeki kaka
yeter panik
hacer kavat:D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(komik ama :D ) Millet artık gırgırından başka birşey düşünmez olmuş yada düşünemez olmuş

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Özellikle askerde evrak işleri ile ilgili bir bölümde görevli olursanız, bu duruma çokca tanıklık edeceksiniz.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın orda daha kötüleride var sanmam bencede yoktur

Eksik harf vardı yoksa visitistanbul öyle degil böyle derdin hemen düzelttim:=)))

Dostsever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kavat

Tdk nın sözlük anlamına göre Karısını pazarlayan manasına gelmekte.Tabi daha argo,halkın bildiği ismiyle peze...

Bu yüzden sanmam hiç bir kimsenin böyle bir soyadı kullanacağını.Tutupta birisine bunu argo haliyle deseniz ,adam sizi vurmaya kalkar...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Kavat

Tdk nın sözlük anlamına göre Karısını pazarlayan manasına gelmekte.Tabi daha argo,halkın bildiği ismiyle peze...

Bu yüzden sanmam hiç bir kimsenin böyle bir soyadı kullanacağını.Tutupta birisine bunu argo haliyle deseniz ,adam sizi vurmaya kalkar...

Bu açıklama da gereksiz ya .. Kim neyin ne olduğunu biliyor..

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
fazla bakmadım isimlere ama daha önce başka bi yerde görmüştüm böyle bir başlık. döndü yandanverdi diye bi isim aklımda kaldı. soyadı tamam da insan cocuğuna böyle bi isim koyar mı ? saçma şeyler bence eğlence amaçlı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi