İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk TELEKOMUN Santralleri ÇÖKTÜ! 24 ARALIK!

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Komik gerçekten çok KOMİK! Artık Türk interneti ilerlesin! ÇÖKMESİN!

Sitelerimizi barındırmak için yurt dışındaki hosting şirketlerine göre yaklaşık 3-4 katını veriyoruz, bağlantı ücretlerimizde aynı şekilde.. Ama onlar ne yapıyor hiçbirşey!

TELEKOM ne yapıyor.. ADSL alt yapısı mükemmelmiş gibi ADSL başvurusu alıyor ve sürekli aynı alt yapıyla ilerlemeye çalışıyor..

YETER ARTIK! İnternete girince sitelerin yawaş açılmasından sıkıldım.. Ya da sitelerime telekomun yüzünden ulaşılamamasından!

Hiçkimsenin bunları yapmaya hakkı yok! Paramızı ödüyorsak size, sizde hizmetinizi yapıcaksınız!

İyi çalışmalar..

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet telekomun rooter'ı arızalanmış.. Sırf adsl'le alakalı değil.. Dialup, adsl, kablonet hepsi aynı şekilde bugün nete giremedi..

Bazılarınız şimdi rooterdır bu arızalanmıyacak mı diyebilir.. Cevabımı şimdiden veriyim.. Hayır arkadaşım arızalanmıycak.. Periyodik bakımlarını yaparsan hiçbir dijital cihaz arızalanmaz..

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Majestic' Alıntı:
Evet telekomun rooter'ı arızalanmış.. Sırf adsl'le alakalı değil.. Dialup, adsl, kablonet hepsi aynı şekilde bugün nete giremedi..

Bazılarınız şimdi rooterdır bu arızalanmıyacak mı diyebilir.. Cevabımı şimdiden veriyim.. Hayır arkadaşım arızalanmıycak.. Periyodik bakımlarını yaparsan hiçbir dijital cihaz arızalanmaz..
TürkTelekomun ise bakım yapsanda arızalanır, sene sevkenden kalma aletler ne olacak sanki...

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rezillik bugün hakkaten türkiyenin interneti çöktü galiba demiştim hakkaten adsl ve kablo ile denedim bağlanmayı girmedi yemek yedim geldim şimdi açılmış.
majestik dediğin gibi 3-4 kat fazla veriyoruz madem bırakın aynı kalitesinide geçtim ben bari adam gibi çalışmasını sağlasınlar yurt dışında 1 saat elektrik gidince adamlar kıyameti koparıyor bizden gene tepki gelmicek ve talekoma yazı yazarak bi olaymı başlatsak acaba ? sırf kıllığına binlerce mail hoş olurdu..

M

malatyasporlu

Misafir
bekleyin yeni Türk telekom sitem hizmete girecek küfürlerinizi oraya yazabilirsiniz... :D

E

erotika

Misafir
Bunlar adam olmaz ne on ne yrmi ??

Gerçekten durum bu..

Sırf onun için ben dün 30 $ dan fazla kaybettim offf !!! :( :( (eminim sizlerde öylesinizdir..)

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar burda bu kadar çok webmaster var ; ve Bence şu an burası Turkiye'nin en iyi hit çeken sitelerinin toplandığı bir forum :
Webmaster arkadaşlara bir önerim var :
=> Turkiye gibi bazı haksızlıkların kanıksanmışların ; çok olduğu bir Ülke'de bunlara tepki neredeyse hiç gelmiyor.
=> Burdaki arkadaşlar toplanalım reklam amacı gütmeyen - ki her konuda deskek veririm maddi manevi - TurkTelekom 'a karşı bir site açalım : Yasal sınırlar içerisinde protestomuzu yapalım. Çünkü ; bir bu gibi şeyleri kanıksadıkça daha 'da devamı gelicek.
=> Bence forum 'daki iyi arkadaşlardan bir tanesi bu olaya el atsın ; Ve bu konuda Tüm webmasterlar olarak o siteye destek verelim..
Ben şimdiden yardım verebileceğim platformları yazıyım:
gencsite.net ( IRC dahil )
kelebek.org ( IRC dahil )
turkforum.gen.tr

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telekom çok protesto edilmiştir benim bildiğim 4-5 defa telekomun sitesi heklendi adam olmaz onlar arıza giderildikten sonra biraz hızlandı gibime geldi benim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5