İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk Ticaret bedava .info domain verecek????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk Ticaret Net, "info" uzantılı domain adresini isteyen herkese vermeye hazırlanıyor. Bu kampanyanın amacı, "Türkiye'de İnternet'in büyümesi" için.

Kampanya çalışmaları bitti. Pazartesi kampanya başlıyor. İsteyen herkes, www.isim.info domainini bedava alabilecek. Sadece bu kadar değil. Domain ile birlikte yönetim paneli de ücretsiz... Kısacası bu kampanyada herşey bedava...

Türkiye'de bir ilki başlatan Türk Ticaret Net'in İnternet'in büyümesi için attığı bu adımı bizde destekliyor, başarılı bir sonuç alınmasını diliyoruz.

Kaynak : http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=52862

çok inandırıcı gelmedi bana...

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Turk Ticaret Net'i biraz olsun taniyorsam,bir sekilde domainin tutarindan daha fazlasini tahsil eder. Ek servisleri meshurdur.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk yıl bedava verip daha sonraki yıllarda uzatma ücretlerinden iyi para kazanmayı amaçlıyor bence bu kampanya.
Müşteri elde etmenin başka bir yolu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5