İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türk ve Yabancı reklamlar.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Herhalde 100 türk reklamına 1 yabancı reklamı eşittir. Türk reklamları çok düşük veriyor. 200 tıklamaya 4$ aliyorum. Ama yabanci reklama 200 tık olsa herhalde en az 100$. Yabancı hiti olanlar bu konuda çok şanslılar sanırım... Umarım Türkiyedede kaliteli firmalar googleye reklam verir ve 100$ olmasa bile günlük kazancımız 20$ 'lara felan cıkar. Yoksa bu şekil değmiyor açıkcası :(

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
son zamanlarda yabancı reklamlarda çok düşüş var.Pahalı reklamlar yahoo ya kaydı.
200tık için 11$ alıyorum yabancı trafik hepsi.

C

Cobra

Misafir
Türk Reklama 300 click civarı günde 20$ alıyorum.

Yabancı sitemin birindende 100 click e 25 $ civarı alıyorum. Şimdilik yeter allaha şükür :)

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı tek tıklama 0,30$ veriyo dun olebi gormuştum ama değişiyor bu..
Ama bi 5 ay evvel bi tıklamaya 3$ gormüştüm :p Arkadaşın sitesinden.. Değişken tabi bunlar..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bende yabancı ve turkce reklamlar karışık cıkıyor gunde yaklaşık 240 tıklamaya gunde 30$ kazanabiliyorum

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sizce ingilizce içerikte nasıl bir konu seçmek lazım yükset hit için site kurarken belirli içerikler varmı yüksek hit ve dolayısı ile yüksek tıklama oranı getirebilecek

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ing site yapip turk hit yollayinca banlaniyorum. O yuzden dilim yandi bir daha ugrasmam ing. site ile :) Ama türk sitelerde cok az veriyor. Hic reklam koymasam yeridir. Yazik gunah o kadar alan ucuza gidiyor

K

KingTR

Misafir
250 tıklamaya 15 dolar alıyorum yabancı türkçe karışık çıkıyor sitemde bencede türk reklam verenler kesenin ağzını açmalı :(

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk ziyaretçilerimiz girdikleri siteye sadece gezinti amacı ile girdikleri için, reklam verenler mümkün olan en küçük değer ile reklam vermektedir. Türk ziyaretçileri daha fazla alışveriş yaparlarsa, internet üzerinden alışveriş alışkanlıklarını artırırsa, reklam verenlere internetin yararlarını kanıtlarlarsa; reklam verenler de aldıkları geri dönüş oranında reklam bütçelerini artıracaklardır.

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elmasgunes' Alıntı:
Türk ziyaretçilerimiz girdikleri siteye sadece gezinti amacı ile girdikleri için, reklam verenler mümkün olan en küçük değer ile reklam vermektedir. Türk ziyaretçileri daha fazla alışveriş yaparlarsa, internet üzerinden alışveriş alışkanlıklarını artırırsa, reklam verenlere internetin yararlarını kanıtlarlarsa; reklam verenler de aldıkları geri dönüş oranında reklam bütçelerini artıracaklardır.

ek olarak:
turk firmalari bu guveni veremiycegine gore turkiyede internet üzerinden alışveriş alışkanlıkları baya zor yayilicak, cunku turkiyede bir cok insan kredi kartiyle alisverisin guvenli olmadigini dusunuyor.

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Örnek olarak maximum kredi kartı kullanıcıları kart ile birşey aldıklarında özel bir şifre girmeleri isteniyor maxinet diye birşey. Aksi takdirde alamıyor alacağını :) Yani adamın kart bilgilerini alsanız dahi işinize yaramıyor. Buda Türkiye'de kredi kart olayı gerçeğini vuruyor. Türk bankaları işi sıkı tutuyor. Bu ebnce güzel bir gelişme. İnternet alışverişinde olumlu gelişmeler olduğunu gösteriyor.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Örnek olarak maximum kredi kartı kullanıcıları kart ile birşey aldıklarında özel bir şifre girmeleri isteniyor maxinet diye birşey. Aksi takdirde alamıyor alacağını :) Yani adamın kart bilgilerini alsanız dahi işinize yaramıyor. Buda Türkiye'de kredi kart olayı gerçeğini vuruyor. Türk bankaları işi sıkı tutuyor. Bu ebnce güzel bir gelişme. İnternet alışverişinde olumlu gelişmeler olduğunu gösteriyor.

benimde kartlarımdan biri maximum gittigidiyordan felan çok mal aldım ekstra bişey istemedi

F

fenerli

Misafir
KingTR' Alıntı:
250 tıklamaya 15 dolar alıyorum yabancı türkçe karışık çıkıyor sitemde bencede türk reklam verenler kesenin ağzını açmalı :(

Türkçe içerikli reklam vermeye değer sitelerin sayısı artınca bu da kendiliğinden olacaktır, emin olabilirsiniz.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.548 33 2,1% USD 9,84 USD 15,23

hesabimda ki kanallarin birine ait bugun ki istatistikler. site yabanci hit yabanci. 3 click 'i gecersiz saymis. click lerden biri clicke 2.58 $ vermis. yabanci hit cekmesi cok kolayda onemli olan hangi reklami cikartacagini bilmekte. BENCE.

daRksnak3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Türk Bankları kesinlikle işi çok sıkı tutuyor.
Benim ailemde internetten alışverişe iyi gözle bakmıyor.
Ama ben YK de webcard uygulaması var.Hesabına ek olarak
bir hesap daha açılıyor ve orası senin kredi kartının limitiymiş gibi kullanılıyor.
Yani internetten yapacağın alışverişin tutarı kadar para koyuyorsun.
Ben bunu kullanıyorum misal...

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
c0d3r siteyi satmayi dusunurmusun? Bana yabanci hitli site lazim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5