İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkcast.net sahibi kimse hirsizlik yapma...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu turkcast.net sahibi burdami bilmiyorum ama emege karsi hic saygisi yokmu acaba, butun sarkilarimi calmis ve millete sunuyor bi ara ona mail yazdim kaldircam demisti ama kaldirmamis turkuler diye biyer acmis millete kendi sayfasini gibi gösteriyor bukadarida pes her nekadar url de sitemin adresi varsada yinede böyle emege karsi saygisi olmamasi cok ayip allahindan bulsun bunun gibileri calan cok ama bir turlu care bulamiyorum... Bide sitede ne calmak varsa calmis yani kendisi yapmiyor ordan burdan almis calmis allah bu adamin sonu hayir etsin ne diyim simdi...

H

hengame

Misafir
kardes sende sitene bedava müzik dinle gibisinden bişiler yap değerlerdir bu muzikleri ama trafik baya yer bunuda bilirsin!

N

n0kta

Misafir
mp3leri redirect yöntemiyle yönlendir. ya da mp3leri zip le zipede şifre koy...

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hotlink kullan kimse bandwithini çalamaz hatta o linke tıklayan senin anasayfana yönlenir, sanada hit gelmiş olur, bende öyle yapıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5