İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe blog

manyetic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blog yapmak istiyorsunuz ama ingilizce bilmiyorsunuz veya türkçe olmasını isitiyorsanız size bir adres www.blogcu.com şu an için reklamsız daha sonra ne olur bilmem adresiniz bu şekilde oluyor www.blogcu.com/uyeadı sitenin yapan grup beril tech informatics yani yonlendir.com u yapanlar bilginize..

ayrıca google.com.tr nin whois sorgulaması

İdari Sorumlu : MarkMonitor, Inc (mi154-metu)
Ödeme Sorumlusu : BERİL TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. (btl1-metu)
Teknik Sorumlu : BERİL TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. (btl1-metu)

G

guajira

Misafir
Denedim, test ettim
Sonuç : Yaramaz

İyice Geliştirirseniz Daha İyi Olabilir Tabii.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haymac berbatmış blog:) yok ben daha ne bloglar gördüm güzel değil beğenmedim. beril'den daha iyisini beklerdim.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mynet tipi bişi, türkçe olsunda ne kadar dandik olursa olsun hesabı, malum klavyeyi tam anlamiyla kullanamayan adam dolu net :)

M

mavidusler

Misafir
Yonlendir.Com'un yeni bombası
So Bad - İnş. ellerinde patlar :D

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne bu ya, bloglar da amma moda oldu,turkcell de wapblog yapmıştı.
Ne anlıyorlar bu blogtan.
Bir de dikkat ettiyseniz çoğu blog sitelerindeki yazı tipleri aynı, bunlarınki de.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurtdışında çok popüler, türkiye'de yine o kadar değil. adsense için özel blog kullananlar var. bu blogların üzerinden binlerce dolar kazananlarda. bir tane çocuk ile ilgili yazı okumuştum. cep telefonu ile ilgili blogtan binlerce dolar kazanmış. no hosting no domain.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
yurtdışında çok popüler, türkiye'de yine o kadar değil. adsense için özel blog kullananlar var. bu blogların üzerinden binlerce dolar kazananlarda. bir tane çocuk ile ilgili yazı okumuştum. cep telefonu ile ilgili blogtan binlerce dolar kazanmış. no hosting no domain.
evet o cocuk bayagı bır meshurdu. 1 ayda 10 bın doların ustunde para almıstı.

M

mavidusler

Misafir
Blog iyidir güzeldir tavsiye ederim herkese :) İnsan bazen sığınacak bir liman arıyor. Blog için NucleusCms veya pLog kurmanızı şiddetle tavsiye ederim. Her ikisi de blog ile CMS arası bir yerde duruyorlar ve gayet de kullanışlılar.
Ben mywebogie kullanıyorum. Örnek imzamda...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5