İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe google arama keywordleri

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe google arama keywordlerini nasıl bulabilirim, önerisi olan var mı?

P

postmodern

Misafir
3 milyon keyword ciddi alıcılar için

Birbiri ile ilişkili 3 milyon TÜRKÇE keyword 5000$ a verebilirim. Profesyonel olarak bu işi düşünmeyen kullanıcılara fiyat fazla gelir, fiyata yorum bile yapmasınlar lütfen. Anlamsız çatışmalara cevap veremem.

Teşekkürler

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aç sözlüğü kelime dolu :p
herkezin üste çıkmak istedigi kelimelerde zaten üste çıkamazsın ama kimsenin önemsemedigi kelimeler için çalışırsan şansın var
örnegin "kertentelelerin çiftleşmesi" :D

http://extremetracking.com/open;ref2?login=iyinetco şuradanda biraz kelime ögrenebilirsin.nede olsa iyinetin hiti 70bin oldu :D
115.902 kelime varmış iyinetin kullandığı :p

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sabah sabah atlı eşekli aileli akrabalı şeyler aratanlar da var. (zivziv.com'dan takip ediyorum) Bunlar yine masum sayılır.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben kendimce yeni bir felsefe geliştirdim.
insanlar gül peşinde koşarken,ayakları altında ezilen kırçiceklerini göremiyor.
herkez en çok aranan kelimelerde birinci olmak için çalışıyor ama daha az aranan kelimelere kimse yüklenmiyor.iyinet bence bunu yaparak kazandı.
örnegin çok aranan kelimelerde gazeteler,tc kimlik no bakın iyinet yok ama az aranan kelimelerde iyinet hep 1.çıkıyor.kimse o kelimelere yüklenmediginden.
hemen bir örnekte vereyim olayı anlatmak için
http://www.google.com/search?hl=tr&c2coff=1&q=erkek+ayakkabisi&lr=

S

Semih

Misafir
katılıyorum sana, esas hit yapan kelimelere yüklenmek yerine, az arananlarda 1.ci çıkarak digerlerinden yapacagı hitten daha fazlası yapılmıs durumda oluyor. fakat iyinet bunu ayırmıyor onlar ne varsa hazırlamıs, ama sıfırdan hazırlayanlar için senin dedigin formul tutar bencede...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5