İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe Güzel Wordpress Teması

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok geniş bir tema arşivim var.Güzel bir tema görenler bana söylesin atayım ben onlara.

Dileyenlere ücretsiz olarak kendi sitemin temasını paylaşabilirim.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Bu temaya bittim ya, tam benim istediğim renklere yapıya sahip. Bu yormaz da sunucuyu. Tşk ettim paylaşım için.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sağolun arkadaşlar yoğun olduğumdan paylaşım yapamıyorum kusura bakmayın.Benim sitemin temasını ve lgosunu isterseniz paylaşayım.

kalenderm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel tema bende bi temayı türkçeleştiriyorum suan fakat türkçe karekter sorunu yaşadım cözümü nasıl yapılabilir ama bunu bazı metodlardan behsedilior ama tam olarak anlıyamadım.umarım bu mesajıma geri dönersiniz
---
sorunu cözdüm sadeceprn akadaşın yorumu ile

Temadaki statik yazıların düzelmesi için, o yazıların bulunduğu dosyaları NotePad gibi bir text editorde açıp "Farklı Kaydet" de, kaydederken Encoding bölümü ANSI'dan UTF-8 olarak değiştir. Türkçe Windowsda Encoding yerine ne yazıyor bilmiyorum ama ANSI gördüğün yeri UTF-8 olarak değiştir.
UTF-8 kullanırken sıklıkla yapılan bir hata bu.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
güzel tema bende bi temayı türkçeleştiriyorum suan fakat türkçe karekter sorunu yaşadım cözümü nasıl yapılabilir ama bunu bazı metodlardan behsedilior ama tam olarak anlıyamadım.umarım bu mesajıma geri dönersiniz
---
sorunu cözdüm sadeceprn akadaşın yorumu ile

Temadaki statik yazıların düzelmesi için, o yazıların bulunduğu dosyaları NotePad gibi bir text editorde açıp "Farklı Kaydet" de, kaydederken Encoding bölümü ANSI'dan UTF-8 olarak değiştir. Türkçe Windowsda Encoding yerine ne yazıyor bilmiyorum ama ANSI gördüğün yeri UTF-8 olarak değiştir.
UTF-8 kullanırken sıklıkla yapılan bir hata bu.

Karakter kodlamasını UTF8 yapman yeterlidir :) .GrepWin ile bunu yapabilirsin programı denemeni öneririm.:alkış:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
çeviri yaparken tr sorunu almamak için temanızın editlenebilen yerlerini admin panelden yapın
bisitemde kullanıcam temayı , teşekkür ettim

filmkolic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Siteyi dreamwiever de türkçeleştiriyosan dili batı avrupa seç türkçe karakter sorunun ortadan kalkar

FoRGeT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel Abartıdan Uzak Bir Tema Diye Düşünüyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5