İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe internet siteleri çöplüğemi dönüşüyor

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar ben mi öyle algılıyorum yoksa siteler hep biribirinin kopyası olmaya mı başladı :(
Hiç yeni bir şey yok, orijinal bir şey yok.örneğin sevgi sitelerine giriyorum
Dolar kuru koymuş bir sürü site var birbirinin kopyası güzel sözler dolu.
Ne olacak bu türk internetinin hali merak ediyorum
Nuke çıktı mertlik bozuldu.Phpbb çıktı ortalık aynı içerikli bi ton forum doldu.
Her gün onlarca yeni irc sitesi açılıyor :eek:
Linker saolsun bir ton link sitesi oldu,
Bi ara toplist modaydı şimdi, o pek kalmadı.

Sevginehri.net sitesinin keywordlerinde salatalık kelimesi vardı.Sahibi arkadaşım, sanırım yemek tariflerinde salatalar için yazmıştı.

Bakıyorum bir ton sevgi sitesinin meta keyword kısmında salatalık kelimesi var.Gülsem mi,ağlasam mı bu duruma bilemiyorum :D :p

limonabi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok haklısın. Herkes bir sürü keyword yazıyor. ben de bundan nefret ediyorum! :mad:

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Evet sevgi sitesi ve salatalık ne alaka anlamadım. Ama daha kötüsüde olabilirdi Hıyar yazabilirlerdi mesela : )

H

hitmp3tr_com

Misafir
zuahhahhahaa

yaw ben anlamıyorum googleden adam sana gelse ne olurki aradığı sen değilsen. o adam kalıcımı olacak yani:)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
counter e hit yazdırayımda ne olursa olsun mantığı.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web işine artık yeni nesil giriyor bazıları gerçekten yaptıklarıyla övünüyor bana denk geldi bir kardeşimizde sitem nasıl diye.. baktım başka mp3 sitesinin linklerini toplamış üşenmeden yaklaşık 800 tane :)
bw nedir diye sorduğumda bilmiyor şimdi hangisi acı ?
bende sesimi çıkarmadım

bilgisi olduğunda muhtemenlen yapmayacak ama bu tarz şeyleri yapanların çoğunluğu gerçekten öğrenmeye çalışan kısım. onlarada pek kızasım gelmiyor....
çünkü bazı yönlerden zarar verdiğinin farkında bile değil daha bişey deyipte internetten soğutmak anlamsız.

bilinçli yapanlarada ayıp yaw salatalık çalınırmı :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
cok link sitesi var ama kaç tanesi kaliteli .. toplist cok cıktı bencee

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5