İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

türkçe karakterli domainlerin sorunları

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Türkiye şubesi açıldıktan sonra daha duyarlı olunlamalarını istiyorum. Türkçe aramalarda örn: danışmanlık buna gore turetilmiş domainler danismanlik.com un ilk sırayı tercih ettiğini düşünüyorum. oysa google sadece bu tutumunu ı harfinde gosterıyor. Bunun için türkwebmaster lar olarak birşey yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Hiç degilse türkler tarafından yapılan aramalarda sonuclar bu sekilde çıkabilir yada benım bılmedıgım bırseylermı var. yapılabilecek yazışmaları yorumlarsanız bır yaptırıma bıran evvel başlamayı dusunuyorum tesekkurler.

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google istanbul şubesi açılmışken oraya danışmamız ve bu sorunu halletmelerı ıcın talebımız dahamı ideal olur acaba yalnız cogumuzun problemı ve birlikten guc dogacagına ınanıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5