İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Soru Türkçe Niche Konusunda Nerelerdeyiz?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Arkadaşlar biliyorsunuz bir yıl önce 60 günde Niche Yükseltme rehberi konumuz vardı. Çok şeyi konuştuk tartıştık. Üzerine bir Penguen dönemi geçti. Ve kurallar büyük ölçüde değişti.

Merak ettiğim Türkçe niche konusunda neler yaptınız? Başarılı nicheleriniz oldu mu? Tecrübeleriniz neler? Paylaşmak ister misiniz. Önümüzdeki günlerde bu konulara daha fazla yer vermeyi planlıyoruz forumda. Sizlerin de fikir ve önerilerini bekliyoruz.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Kökleşmiş bir site var onu geçemedim, ama niche önemli bir olay

bomonti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Formu aktif kullanmadığımdan ben önceki mesajları takip edemedim ancak Niche ve Adsense ile ilgili, yine bir webmaster sitesinde, kullanıcıların adsense sonuçları ile yayınlanan e-book ların satıldığını az önce gördüm. Reklam olmasında diye isim vermek istemedim. Ancak niche ile ilgili oldukça başarılı olanların yorumlarını okudum. Kitaplar 40-35 tl den satılıyor ???

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Görmeden birşey söylemem zor ama çok fazla boş kitap da dolaşıyor piyasada.

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Umut avcısı çok, kısa yoldan para kazanmak isteyende çok :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Tabii şimdi hepsi için aynısını söylemek yanlış olur. Çok kaliteli kitaplar da var. Benim denk geldiğim, okuduğum ve gerçekten bana çok şey katan e-booklar da oldu. Bu nedenle çok fazla önyargılı olmamak lazım. Ben şahsen tanıdığım saygı duyduğum bir kişi kitap yazdım derse gidip alırım. Çünkü biliyorum kapasitesini.

Ama boş olanlar daha fazla. Yabancılarda modadır mesela WSO. Herkes yazar forumda satışa koyar, forum üyeleri alır okurlar. Büyük bir çoğunluğu bu WSO'ların boşa vakit kaybıdır, onlar da bunu bilir. Ama hoşlarına gider, alırlar, okurlar tartışırlar :)

Geçenlerde birinin yazısı denk geldi. Alıyor kitapları Hintliler çok ucuza rewrite yapıyorlar, yaptırıp tekrar satışa sunuyor. Fake isimlerle. herkes de alıyor beğeni ile okuyor. Bu yöntemle 4 yılda bir servet yapmış.

Genelde isimler cazip olduğu için kişiler düşünmeden alıyorlar. "Bir günde nasıl 1000 dolar kazanılır?", "Bir haftada 10000 dolar nasıl yapılır?". Bunu yapan niye anlatsın :D

aykutotu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabii şimdi hepsi için aynısını söylemek yanlış olur. Çok kaliteli kitaplar da var. Benim denk geldiğim, okuduğum ve gerçekten bana çok şey katan e-booklar da oldu. Bu nedenle çok fazla önyargılı olmamak lazım. Ben şahsen tanıdığım saygı duyduğum bir kişi kitap yazdım derse gidip alırım. Çünkü biliyorum kapasitesini.

Ama boş olanlar daha fazla. Yabancılarda modadır mesela WSO. Herkes yazar forumda satışa koyar, forum üyeleri alır okurlar. Büyük bir çoğunluğu bu WSO'ların boşa vakit kaybıdır, onlar da bunu bilir. Ama hoşlarına gider, alırlar, okurlar tartışırlar :)

Geçenlerde birinin yazısı denk geldi. Alıyor kitapları Hintliler çok ucuza rewrite yapıyorlar, yaptırıp tekrar satışa sunuyor. Fake isimlerle. herkes de alıyor beğeni ile okuyor. Bu yöntemle 4 yılda bir servet yapmış.

Genelde isimler cazip olduğu için kişiler düşünmeden alıyorlar. "Bir günde nasıl 1000 dolar kazanılır?", "Bir haftada 10000 dolar nasıl yapılır?". Bunu yapan niye anlatsın :D
Aynen :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5