İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

türkçe reklam çıkmasını istemiyorum

N

nomak78

Misafir
bir site tasarladım. tamamen ingilizce. bir tane bile türkçe kelime yok ama google reklamları türkçe çıkıyor. bunu nasıl önleyebilirim? sorun nerde?

G

guajira

Misafir
*siber*' Alıntı:
<meta http-equiv="Content-Language" content="tr">
Koymamanda ayrı bir faktör.

Bununla alakası var mı sence. Neye dayanarak söylüyorsun. Bunun olduğu sayfada ingilizce çıkmazmı sence?

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keywords title vs gibi şeylere ingilizce yazılar yaz. o zaman ingilizce reklam çıkar.

KaPPaDoX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman güncellemeyi bekle.
1 gün içinde değişmesi lazım.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynı sayfayı farklı bir isim vererek oluştur, ilk görüntülemede adsense bot hemen uğrayacaktır ve apar topar reklam gösterecektir, sonra 3-5 defa google adsense prewiev tool ile farklı ülke seçeneklerden çıkacak olan reklamlara bak, bunun geçici mi kalıcı mı olduğunu anlarsın böylece,
bunu söylemem deki neden tahminimce bu sayfayı google adsense in cache inde türkçe bir içerik taşıyor, adsense botun bir dahaki uğrayışında bu olay çözülecektir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5