İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe şarkılar dijital ortamda satılacak

F

fenerli

Misafir
Müzik Yapımcıları Birliği (MÜYAP), dijital müzik alanında önemli bir projenin altına imza atarak, yayın hakları MÜYAP'ta bulunan yaklaşık 250 bin Türkçe şarkıdan 70 binini dijital ortama taşıdı. Şarkılar, bu ay içinde farklı web sitelerinden satışa sunulacak.

İNTERNET MÜZİK MARKETLERİ AÇILIYOR-

MÜYAP Başkanı Bülent Forta, dünyadaki uygulamalarda bir parçanın 0.99 dolar civarında satıldığını anlatarak, Türkiye'de bir parçanın 0.99 YTL, ancak bazı parçaların daha ucuza satılmasının da söz konusu olacağını, abonelik sistemleri gibi satış yöntemlerinin bulunacağını bildirdi.

Bülent Forta, bugüne kadar 110 web sitesini kapattırdıklarını, dosya paylaşım sitelerine de özel yasaklar getirildiğini ifade ederek, ceza davaları açılacağını sözlerine ekledi.

Bülent Forta, dijital platformun dünyada çok yüksek cirolar yapan bir sektör olduğuna işaret ederek, Türkiye'de ilk yıl 10-12 milyon Avro'luk bir pazar beklentisi içinde olduklarını bildirdi.

Oldukça geniş bir haber http://www.haberturk.com/news/207885.html

H

hsyn-c

Misafir
mesela benim 3 tane mp3 sitem var.
eğer smsnet gibi bi ortaklık sistemi açarlarsa gözümü kırpmadan girerim.
bu işin sonu yok çünkü..

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence senin sitelerini kapatıp kendileri yiyecek bu kaymağı :) sana neden pay versinler ?

H

HoBaa

Misafir
ortaklık sistemı olucak arkadaşlar.

en azından power clubun boyle bişiyi var.ama sanırım alt yapı henuz hazı degıl.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence butun mp3 sitelerni kapatım kendisi bole bi site açıcak :p:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5