İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkce sayfa ingilizce reklam sorunu

C

chish

Misafir
sayfa adının ingilizce olmasından dolayı ingilizce reklamlar çıkıyor ben bunu localhost ta farkettim reklamların içerikle alakalı çıkmasını beklerken hep alakasız reklamlar çıkıyordu klasör adını değiştirdim deneme amaçlı kayak yaptım baktım gps av malzemeleri vb. reklamlar çıkmaya başladı bi deneme daha yaptım sayfanın adını forex yaptım sayfada tek kelime forex geçmemesine rağmen full forex reklamlar çıktı bu arada sayfadaki reklamların yerleşimi çok hoşuma gitti çok güzel olmuş başarılar

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım bot bazı kelimelere takılıyor ve o kelimelerle ilgili epey yabancı reklam veren var.

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de türkceler cikti, ayrıca yabanci cikan reklamlari filitrelersen böyle bir problemin kalmaz.
iyi calismalar dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5