İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

türkçe sitede alt sayfalarda yabancı sayfalar ?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
MErhaba arkadaşlar bir tane internet sitem var site sitemde herçeşit konuya yer verdim fakat siteye bağlı olarak alt sayfalar hazırlıcam yabancı içerikli sayfalar hazırlıcam google adsense reklamları felan koycam hileli birşey yapmıcam sizce bu banlanma sebebi olabilirmi yasakmı yani ?

Saygılar

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
theersin' Alıntı:
MErhaba arkadaşlar bir tane internet sitem var site sitemde herçeşit konuya yer verdim fakat siteye bağlı olarak alt sayfalar hazırlıcam yabancı içerikli sayfalar hazırlıcam google adsense reklamları felan koycam hileli birşey yapmıcam sizce bu banlanma sebebi olabilirmi yasakmı yani ?

Saygılar
Hile yoksa banlanmazsınız ama neler hiledir neler değildir onu iyi bilmek lazım.

Örnek olarak; Tutupta Forex hakkında yazı yazabilirsiniz bu hile değildir gibi gözüksede hiledir. Çünkü sadece daha çok para kazandırıyor diye bu içerik eklendi çoğu siteye. Bu yüzden banlanan çok kişi oldu ve herkeste durup dururken sandı..

Not: Artık not yazıyorum yanlış anlaşılma olmasın diye. Sözüm meclisten dışarı. Kimse böyle yapıyor demedim. Örnek verdim sadece..

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
@trextra arkadaşım yazın için tşk ederim benim yapacağım şu örneğin alt sayfalar hosting ile ilgili 50 sayfa hotel ile ilgili 50 sayfa bu tarz spam içermeyen sayfaları hazırlıcam umarım bir sorun olmaz.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence direk bunları subdomain yap, subdomain google da ayrı bir domain olarak değerlendiriliyor. içerikleri birbirinden güzel bir yöntemle ayırmış olursun

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ZIPPKIN' Alıntı:
bence direk bunları subdomain yap, subdomain google da ayrı bir domain olarak değerlendiriliyor. içerikleri birbirinden güzel bir yöntemle ayırmış olursun

Bende öyle yapmayı düşünyürdum tşkler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5