İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe wpSEO Eklentisi (v2.5)

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Amcamız işi profesyonelleştirmiş, lisans ücreyini ödeyerek kullanabiliyorsunuz maalesef.
Kaldırıyorum yazıyı, affola!..

clupmania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler önceden alman seo kullanıyordum bu süper oldu elinize sağlık :)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke tamamını türkçeleştirseydin daha ii olurdu ama oda bana kısmet artık :)

bu eklentinin işe yarayıp yaramadığını google indexlerinizden daha ii görebilirsiniz ki gerçekten işe yarıyor ayarları kendinize göre yaparsınız ve aramalarda üst sıralara rahatca çıkabilirsiniz

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet haklısın bende baktım şimdi.Aslında eski versiyonu ücretsizdi ama wordpress 2.5 için yapılmış bu eklenti ve adamlar 3 tip lisans belirlemiş 19 dolardan 99 dolara kadar lisans ücreti var
bu durumda paylaşım yasal olmaz arkadaşlar yönetimden kaldırmasını istemek zorundayım :(

mavikaplan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bu eklentinin çalışıp çalışmadığını "Kaynağı Görüntüle" diyerek de öğrenebilirsin.Otomatik bir meta keyword ve meta des. girmesi lazım ama girmiyor...

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bu eklentinin çalışıp çalışmadığını "Kaynağı Görüntüle" diyerek de öğrenebilirsin.Otomatik bir meta keyword ve meta des. girmesi lazım ama girmiyor...

o eklentiden kaynaklanmaz senin kullandığın temanın desteklememesidir.yada kullandığın wordpress sürümü 2.5 değildir
çalışmayan birşeyi adam lisansla satarmı
lütfen tam emin olmadığınız konularda insanları yalnış bilgilendirmeyin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5