İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçeleştirilmiş çin yapımı olağaüstü scriptler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kktepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba sevgili arkadaşlar TRnet Gebze uzun bir süredir çince sistemler üzerinde çalışmaya devam ediyor 4 kişilik kadromuz elimizde bulunan 36 farklı kategori çince sistemlerin bir kısmını çevirerek sitemiz üzerinden demoları ile birlikte yayına sunmuştur.Çevirileri biten sistemleri sitemiz üzerinden duyurmaya devam edeceğiz.

Öncelikli olarak şunu belirtmeliyimki sistemler tamamen açık kaynak kodludur dileyen kendi sitelerinden indirip çevirebilir sistem kaynaklarını saklamak gibi bir düşünce içerisinde değiliz.TRnet Gebze çeviri yaptığı sistemleri sadece emek karşılığı olarak belirlediği cüzi ücret karşılığında satışa sunuyor ve satış sonrası desteğini sürekli olarak sağlıyor.

Çevirisi biten sistemler şunlardır

1: B2B ALİBABA.COM BENZERİ FİRMA TANITIM REHBERİ VE TİCARİ İLAN KOMBİNASYONU
farklı temaları mevcuttur.
DEMO 1
bu link orijinal demosudur.%100 Türkçesi mevcuttur

2.PHPWind 7.5 ( portal,forum,space )
farklı temaları mevcuttur
DEMO

3.MyPic 2.2 FOTOGALERİ SİSTEMİ

DEMO

Şimdilik bunlar girin inceleyin
iletişim [email protected]

ÇEVİRİLERİMİZİ WEB SİTEMİZDEN DEMOLARI İLE BİRLİKTE DUYURUYORUZ
WWW.TRNETGEBZE.COM

www.trnetgebze.com dan sipariş bölümü yada canlı destek servisini kullanarak bize ulaşabilirsiniz

fiyatları sitemizdeki script tanıtım alanında mevcuttur
Saygılarımla

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
gösterdiğiniz demoların yarısı çnce hiçbirşey anlayamadım

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
bursamport.com gibi bir scriptin varsa Türkçe demosunu görmek isterim.

kktepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben sizi anlamadım aslında çince hangisi sadece en sonda belirttiğim phome.trnetgebze.com yarısı çince oda henüz çeviri aşamasında

diğer demoların hiçbiri çince değil tamamen türkçeye çevrilmiştir

kktepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla ben grafik ve tasarım üzerine çinlillerden başkasını tanımam adamlar yapıyor ve ücretsiz veriyor ayrıca başka dilde yayınlarıda yok amaç çinceyi kanıksatmak nerde bizim türklerde o düşünce neyse

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
phpwind için istediğiniz ücret çok yüksek bence

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenizde yayınlamış olduğunuz wordpress premium temalarının developer account görüntülerini koymazsanız sizi sahtekarlık (size ait olmayan ürünü satmak)'tan forumdan uzaklaştıracağım bilginiz olsun.

kktepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sitenizde yayınlamış olduğunuz wordpress premium temalarının developer account görüntülerini koymazsanız sizi sahtekarlık (size ait olmayan ürünü satmak)'tan forumdan uzaklaştıracağım bilginiz olsun.

siz neden bahsediyorsunuz orda hiç satılık sistemler arasında wordpressle ilgili birşey varmı wordpress ile ilgili bir satış yapmıyoruz sadece temalar tanıtım amaçlıdır ve SATILIK DEĞİLDİR. illegal hiç bir içerik yoktur.bir şey yazarken insanlığınızı unutmadan ve araştırarak yazın

webbilgisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çinlilerin yaptığı tasarımlar gerçekten harika oluyor adamlar free olarak dağıtıyor ayrıca facebook benzeri bile var free çince arkadaş onu türkçeleştirip bir ilin sosyal ağ platformu yaptı çok da güzel oldu...

Hayırlı satışlar diliyorum...

kktepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
teşekkürler arkadaşlar.sağduyulu arkadaşlarıma minnettarım.

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz neden bahsediyorsunuz orda hiç satılık sistemler arasında wordpressle ilgili birşey varmı wordpress ile ilgili bir satış yapmıyoruz sadece temalar tanıtım amaçlıdır ve SATILIK DEĞİLDİR. illegal hiç bir içerik yoktur.bir şey yazarken insanlığınızı unutmadan ve araştırarak yazın

Ben sana hakaret etmeden sizden bunları satabileceğinize dair belge istiyorum dedim. Sitenizde çalışmalar diye gösteriyorsunuz. Bu ne anlama geliyor ?

Veya şöyle diyeyim. ben Wordpress Premium Tema Newsmagazine bu temanın türkçe dilini internette bulamadığımdan sizin sitenizde satın almak istiyorum ve size sipariş verdim. Ne yapacaksınız ?

Sitenizde tema yazarının sayfası yok, temanın premium olduğunu ve ücretli bir tema olduğunu gösteren bir ibare yok ve satın alınabileceği bir link yok.

Şimdi burada insanlıktan çıkan sen misin ben miyim ?

Tekrar diyorum satışınızı yapabileceğiniz herhangi bir belge (developer hesabı) yok ise sizi uzaklaştıracağım. Siz soruma cevap verirseniz sevinirim.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Ben sana hakaret etmeden sizden bunları satabileceğinize dair belge istiyorum dedim. Sitenizde çalışmalar diye gösteriyorsunuz. Bu ne anlama geliyor ?

Veya şöyle diyeyim. ben Wordpress Premium Tema Newsmagazine bu temanın türkçe dilini internette bulamadığımdan sizin sitenizde satın almak istiyorum ve size sipariş verdim. Ne yapacaksınız ?

Sitenizde tema yazarının sayfası yok, temanın premium olduğunu ve ücretli bir tema olduğunu gösteren bir ibare yok ve satın alınabileceği bir link yok.

Tekrar diyorum satışınızı yapabileceğiniz herhangi bir belge (developer hesabı) yok ise sizi uzaklaştıracağım. Siz soruma cevap verirseniz sevinirim.

sanırım hala yanlış anlaşılma var

arkadaş oradaki wp temalarının satışını yapmıyor, sitelerinde bununla ilgili bir ibare göremedim ben. dediği gibi belki sadece tanıtım amaçlı olarak eklenmiştir oraya.

gerçi çalışmalar kısmında ücretli bir temanın yeralması biraz garip ama olaylara iyiniyetle bamak lazım başta :) yoksa forumda herkesi banlamak gerekir

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Modların araştırmadan konu sahiplerine saldırmaması gerekir diye düşünüyorum.Özel mesajlar diyede birşey var ayrıca ;)

kktepe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Değerli arkadaşım üstte arkadaş çok açık bi şekilde belirtmiş neden bir yabancı firmanın yaptığı ve sattığı bir temayı benim türkçeleştirdiğim bir sistemin içine dahil ediyorsunuz.
bakın açık açık söylüyorum sitemiz sadece çin kaynaklı sistemleri (açık kaynak kodlu olması şartı ile) türkçeye çevirir ve satışını gerçekleştirir.çince dışında hiç bir kaynak satılmamaktadır.wp temaları sadece tanıtım amaçlıdır ve kesinlikle satışı yoktur.Sitemizden wp teması siparişi vermiş olsanız size vereceğimiz cevap aynen şu şekilde olacaktır ''wp temaları satılmamaktadır sadece tanıtım amaçlıdır'' der ve satışı yapan firma adresini verir oraya yönlendiririz.sitemizde asla wp temaları satılmamaktadır.sizin benden isteğiniz eğer tema yapımcı firmanın adının olması gerektiği ise bunu seve seve koyarız.TRnet Gebze kesnilkle yasa dışı bir satış gerçekleştirmemiştir gerçekleştirmeyecektir.ayrıca Çalışmalar kısmı çeviri hatasından kaynaklanmıştır düzeltildi ve wp temalarının demoları satış yapan firma olarak verildi art niyet olsa heralde kendi demolarını vermem.ayrıca tema başlıkların PREMIUM olduğunu açıkça yazdım.sonuç olarak wp temaları satılmamaktadır sadece sitemize renk katması açısından eklenmiştir temaları kaldırabilirimde bu çokta onemli değil benim için
Saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi