İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TURKCELL - 053X - X11 42 42 Açık artırma ile satılık özel vip cep numarası

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tel No: (053X) X11 42 42 Hat kontörlüdür.

Tam numara için Özel mesaj isterseniz en kısa sürede tarafınıza bilgi gönderirim.

Hat yaklaşık 3-4 seneliktir. Daha önce 1,5 - 2 sene kadar açık kullanılmış daha sonra kapalı kalmıştır 1 seneden fazladır kapalı durumda çekmecede duruyordu satılığa çıkarmadan telefona taktım 2 haftadan fazladır tek çağrı gelmemiştir sıfır denilebilir alın kullanın vip telefon numarası dostlarınızdan farklı olun.

Devir için istanbul'a gelmeniz yada istanbul'da olmanız gerekiyor her hangi bir turcell bayi'ye gidip beraber kimliğimizi vereceğiz ve alan dostumuza devir edeceğim devir için 34 Lira istiyorlar onuda araştırıp öğrendim bu fiyat alıcıya aittir.

Açılış Fiyatı: 200 TL ' den -> 150 TL <-
Min. Artış: 20 TL
Hemen AL: 400 TL

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda yok efendim en uygunu 150 TL dir son fiyat 150 TL veren alır açık artırmayı kaldırıyorum hemen al fiyatı 150 TL dir ilk gelen alır hadi hayırlı olsun ...

Saygılar

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aleyküm selam arkadaşla anlaşamadık istanbul dışındaymış o yüzden alışveriş gerçekleşmedi.

İstanbulda olanlar yada istanbulda eş dostu olanlar için devir gerekmektedir.

Hat tek fiyat olup 150 TL ' dir. Satış devam etmektedir.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5