İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkcell 1500 Kontörlü Hat 100 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mymusa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkcell Faturasız Hat

1500 Kontör var içinde(Gerçek Kontör).Hat kullanılmamıştır.

100 TL fiyatı

İstanbulda elden teslim olabilir.Başka türlü bankasya hesabıma gönderebilirsiniz.Kargoyla gönderebilirim...

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hat kimin adına ? Satın aldıktan sonra kartın yenisini çıkartma güvencesini nasıl vereceksiniz ?

mymusa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayatta hiçbirşeyin garantisi yoktur.Herşeyin bir sınırı vardır.Herşeyi garanti etmiş olsaydım zaten bu fiyata 1500 kontörü satmazdım.Hat benim üzerime herhangi birşey olsa çıkartılır.Açık hat alan çoktur.Kimin üzerine olduğu belli değil.Burdaki fark sadece kontörlerin fazla olması...Kullanan gayet iyi kullanır...Saygılar...

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha 4. mesajınız sizi tanımıyoruz sonuç olarak. Ben bu hattı satın aldım ücretini ödedim hattım elime ulaştı tam kullanırken siz ordan kart kaybından yeni sim kart çıkarttınız o zaman ne olacak diyorum ?

mymusa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman açıksa sorunuz neyse onu söylersin...Bende farkındayım 4.mesajım olduğuna ve burada dolandırıcılarında olduğuna.Tanımadan da kimseye ön yargı yapılmaz.Ben sana ne yapsam burdan bana tam anlamıyla güvenemezsin.Hayatta en yakın en sevdiğin insan bile birgün oluyor güvenini sarsıyor.Burada sizin insiyatifinize kalmış bişey.Teşekkür ederim çok güzel bir alış veriş oldu.

Satış İptal...

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satışınızı baltalamadım yanlış anladınız, hat devri denilen birşey var sonuçta..

Parça halinde satmak isterseniz 70 + 70 + 70 + 40 = 250 Kontor halinde 30 TL verebilirim.

Parçalayarak satmış olursunuz. Birkaç hattıma bu şekilde alabilirim. Böylelikle talep ettiğiniz miktarın üstünde kazancınız olacaktır.

mymusa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hat yeni olduğu için kontör gönderme limiti 50.Bu yüzden hattı satma gereği duydum.Teşekkür ederim.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Artistik cümleler kuracağına, önce sattığın malın adını öğren. Türkcell değil TUrkcell.

mymusa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanane kardeş sen ne karışıyon.Artis olan sensin sana mı laf söyledik...Ben hangi malın ne olduğunu bilirim sen canını sıkma.Formun sahibi mi oldunuz her lafa maydonoz oluyosun.Bi sorun varsa iletirsin düzeltiriz.Bilmişlik taslamınıza gerek yok...Sen yazdıklarımdan anlayamazsın zaten hiç uğraşma...Kapasite meselesi...Sanki sınava girecez yok türkcell miş yok turkcellmiş.Anlayan anlıyor..İşiniz gücünüz çelme takmak..Ben satış bitti diyorum sen ne laf yetiştiriyon anlamıyorum.Ha yinede teşekkür ederim doğruyu öğrettiniz diye.Ama artis demeye hakkın yok senin.Ben ne yazdığımın farkındayım sana niye dokundu anlamadım.Neyse artislik yapan belli galiba.Benim mesaj sayıma bakarak ta benim hakkımda yorum yapmayın.Ben bu forumun 3 yıldır takipçisiyim.Ama soru sorarkende dikkat etmek lazım.Kimin ne olduğu bellidir.Bi dahada satış iptal oldu dedikten sonra mesaj yazma.Herkes demesi gerekeni söyledi ben bana sorana yazdım cevabı. 3. kişi olarak sana laf düşmez...

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
1 aylık kullanımı olan kampanyalı hatlardan olmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5