İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkcell allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba

az önce bi şeyi fark ettim. internetin en büyük spamcılarından dop dolu net sitesine bakıyordum bi şeyi fark ettim.

Sponsored By
Turkcell

diye bir ifade var sitenin sol alt köşesinde. inşallah bu doğru değildir . turkcell'i doğru düzgün çalışan ve reklam verdiği sitelere dikkat eden bir firma diye bilirdim.

internet'in içine sıç*n bir siteye kol kanat gereceğini düşünmezdim.

Turkcell , Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın !!!!!

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence tamamen bir yalan gibi geldi, turkcell bunlarla uğraşmaz ;) site altına sponsored by turkcell.com yazmış olabilir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hahah o site herkes biliyor ama her site altına sponsor turkcell yazana inansa o maksat işlte milleti böle sansın diye yazılmış bişi.. :p

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba

az önce bi şeyi fark ettim. internetin en büyük spamcılarından dop dolu net sitesine bakıyordum bi şeyi fark ettim.

Sponsored By
Turkcell

diye bir ifade var sitenin sol alt köşesinde. inşallah bu doğru değildir . turkcell'i doğru düzgün çalışan ve reklam verdiği sitelere dikkat eden bir firma diye bilirdim.

internet'in içine sıç*n bir siteye kol kanat gereceğini düşünmezdim.

Turkcell , Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın !!!!!

Merhaba,
Turkcell e sponsor olmuştur evet hemide hatırı sayılır bir fiyata. 250k hitli başka bir çöplük varsa onlarada verebilirler. sonucta turkcell de çok namuslu degil yada büyük firmalar unutmayalımki 10 kontür için sahtekarlık yapan turkcell 30 ytl icin sahtekarlık yapan bankalar varken bu memlekette daha cok şaşılacak şeyler çıkar.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
arkadaşlar yapmayın ,turkcel için hitin nerden geldiği önemli değilki adamlar nerden bilsin spam ı ,bilselerde sallamamaları doğal adamlar reklam yapacağı kişilere bakar

ki zaten atma bişey gibi geldi baktımda:)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
200.000 - 250.000 arası günlük tekil hite sahip, olabilir de.
Ama site hala gözümde çöp sitedir. Fikrim değişmedi.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
200.000 - 250.000 arası günlük tekil hite sahip, olabilir de.
Ama site hala gözümde çöp sitedir. Fikrim değişmedi.

google 2 ay önce anti spam patenti aldı, bakalım işe yarayacak mı ? özellikle google sonuçlarından spam sayfa yapan siteler için merak ediyorum.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hikaye arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim mynete bile sponsor olmayan dopdoluya mı olacak

hem 1 tane bile turkcell reklamı yok ortada sponsor olan kendi reklamını yapmasını bilir

dopdolunun klasik showlarından alışmak lazım

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Göze batmayanlar neyse de, 200k küsurlü bir sitenin google dan spam yaparak getirdiği ziyaretçiyle bu rakamlara ulaşması, karakol önünde tezgah açıp barbut oynatmaya benziyor. Fena çuvallıyor bu konularda Google, kendi kendini öldürüyor, bu kadar zamandır birşey yapmamaları hayret verici.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Google istese hepsinin kökünü kazır, yani hiç deilse her ülkeden 1 adam bile tutsa bilinen spam yapan siteeri rahatlıkla bulur. Bi bildiği vardır diyorum stratijisini kimse anlamıyo

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son 2günlük hiti dikkatimi çekti düşüyor.. neden acaba merak ettim:D

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu konuyla ilgili Turkcell'e e-mail yollamıştım . e-mail'i aynen aşağıya yazıyorum

Sayın xxx,

E-mailinizde ilettiğiniz siteye biz reklam vermedik. Ancak bazı siteler reklam vermediğimiz halde başka sitelerden bannerlarımızı alıp, kendi sitelerinde Turkcell onlara reklam vermiş gibi kullanabiliyorlar.

Konu ile ilgili bizi uyardıgınız için teşekkür ederiz. Site ile iletişime gececeğiz.

Yanıtımız ile ilgili görüşlerinizi Bizi değerlendirin linkinden paylaşabilirsiniz.

Saygılarımızla
Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

xxxxxxxx
Müşteri Çözüm Merkezi

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Aslında yorum yapmak istemiyorum çünkü bir çok insan dopdolu hakkında olumsuz düşünüyor haklıda olabilirler birşey diyemecegim. ancak bu konuyla ilgili bildiginiz gibi başka bir sitenin reklam işlerine baktigim için sordum bu olay nedir diye ben hatrı sayılır bir rakamın turkcell den eft yapıldıgını gördüm. benim gördügüme itibar eden varsa olay gerçektir. dersinizki nasıl vermiş degermi degmezmi tabiki bunları tartışabilirsiniz ancak gördügüm kadarı ile olay dogru bilgilendirmek istedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5