İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var Turkcell den şikayetçiyim!!!!

bilisimhosting

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
merhabalar arkadaşlar

Turkcell'in platinum paketini kullanıyorum. işlerim dolayısıyla bana rahatlıkla yetiyor bugün akşam 17:30 a kadar herşey yolunda idi.

tabikide geçtigimiz 6 ay içerisinde bir konudan dolayı tartışmalarımız olmuş idi. bugünde oldu sitemlerimi belirttim. tamı tamına 52 dakika müşteri temsilcisi ile konuştum tabikide ücretsiz oldugu için .En son söylediğim Turkcell müşteri odaklı çalışmadıgı sürece kaybedecegi hatta en alttan tutun en üst yöneticiye kadar maaşlarının bizim ödedigimiz faturalardan ceblerine girdigini söyledim bir hayli sinirli idim .

bugün saat 19:00 gibi aradıgım zaman müşteri hizmetlerini bütün hatlarımın özel hizmet diye birime devir edildigini vede bu birimin 6 kişilik bir birimden oldugunu ögrendim .

tereddütlerimi belirttigim halde geçerli bir cevap alamadım . Ben bu birimden çıkmak istiyorum deyince çıkamayacagımı sadece Turkcellde kendilerinin bana hizmet verebileceklerini söylediler. neden bu birime devir edildigimi söyleyince kullanım alışkanlıklarıma göre böyle işlemler oldugunu söylediler

sizce benim onayım olmadan böyle bir işlem yapabilirlermi ??

bunu müşteri temsilcisine söyledigim zaman hattın sahibi turkcell yapma hakkına sahiptir denildi ??

sizce nasıl bir durum bu etik midir sizce ????

Neo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanıcı sözleşmenizi okudunuz mu? Turkcell hat üzerinde istediği değikliği yapma hakkını saklı tutar. Hattı kapatma, el koyma vs bunlar tamamen Turkcell, Vodafone ve Avea'ya aittir.

merhabalar arkadaşlar

Turkcell'in platinum paketini kullanıyorum. işlerim dolayısıyla bana rahatlıkla yetiyor bugün akşam 17:30 a kadar herşey yolunda idi.

tabikide geçtigimiz 6 ay içerisinde bir konudan dolayı tartışmalarımız olmuş idi. bugünde oldu sitemlerimi belirttim. tamı tamına 52 dakika müşteri temsilcisi ile konuştum tabikide ücretsiz oldugu için .En son söylediğim Turkcell müşteri odaklı çalışmadıgı sürece kaybedecegi hatta en alttan tutun en üst yöneticiye kadar maaşlarının bizim ödedigimiz faturalardan ceblerine girdigini söyledim bir hayli sinirli idim .

bugün saat 19:00 gibi aradıgım zaman müşteri hizmetlerini bütün hatlarımın özel hizmet diye birime devir edildigini vede bu birimin 6 kişilik bir birimden oldugunu ögrendim .

tereddütlerimi belirttigim halde geçerli bir cevap alamadım . Ben bu birimden çıkmak istiyorum deyince çıkamayacagımı sadece Turkcellde kendilerinin bana hizmet verebileceklerini söylediler. neden bu birime devir edildigimi söyleyince kullanım alışkanlıklarıma göre böyle işlemler oldugunu söylediler

sizce benim onayım olmadan böyle bir işlem yapabilirlermi ??

bunu müşteri temsilcisine söyledigim zaman hattın sahibi turkcell yapma hakkına sahiptir denildi ??

sizce nasıl bir durum bu etik midir sizce ????

bilisimhosting

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Kullanıcı sözleşmenizi okudunuz mu? Turkcell hat üzerinde istediği değikliği yapma hakkını saklı tutar. Hattı kapatma, el koyma vs bunlar tamamen Turkcell, Vodafone ve Avea'ya aittir.

o zaman hiç bir hattı kullanmayalım .... nasıl bir iştir bu

nettebugun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesai saatleri içinde 0 212 313 10 00 numaralı genel merkezi arayıp durumu aktarın bence. Zaman zaman "hattımı kapatıyorum" blöfü işe yarıyor, özellikle fatura kabarık geliyorsa. Ya da bu yolun yerine, yazılı olarak ulaşmak daha verimli olabilir.
Bol şans...
Not: Etik değil, ama ilk diyalog sonrası bir tür tedbir olabilir...

emre854

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hertürlü hakka sahipler zamanında bi konuda bende uhraştım ama nerdeyse haksız cıkıyodum sözleşmede yazıyo satan

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
GSM operatörlerinden şikayetçi olmayan yok. Sistem, kapital sahiplerinin her durumda haklı olduğu üzerine kurulmuş. Yoksa bankaların, GSM şirketlerinin vs halkı soyması mümkün olamazdı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5