İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkcell domaini

prosoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. siteye yeni üye oldum ilk mesajım.

turkcell_info domainini aldım. nasıl değerlendirilir. Ne yapılabilir. önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkür ederim.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
hoş geldin,

hayırlı olsun güzel bir info domain. domainin geçmişini araştırıp, kısa bir süre park ederek hem ziyaretçi performansını görürsün hem de tekliflere açık hale getirirsin. ziyaret sayısına göre karar vermen kolaylaşır

D

DomainAbi

Misafir
turkcell.org u sahibinni elinden almıştı Turkcell zamanında..gerçi domain sahibinin o dönem bazı sıkıntılı durumları vardı ve pek ilgilenemedi dava ile ama

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
turkcell büyük ihtimalle elinden alır domaini ilerde. Ancak turkcelle ilgili bilgi alınabilecek vs bi forum yapıp veya turkcell fan sayfası gibi birşey, turkcell'i siteden haberdar edip izin almaya çalışırsan belki kalır elinde.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Turkcell bayan numaralarının dağıtıldığı ücretli veya ücretsiz bir platform oluşturabilirsin.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
İzin alarak elbette. Bayanlara arayıp sorulur, böyle bir şey ister misiniz diye. Onay verirlerse dağıtım yapılır.

prosoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkcell bayan numaralarının dağıtıldığı ücretli veya ücretsiz bir platform oluşturabilirsin.

Yok arkadaşlar öyle birşey yapmayı düşünmem zaten. Şimdilik büyük ihtimalle sedoya atıp durumuna bakmak en mantıklısı.

marquis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İzin alarak elbette. Bayanlara arayıp sorulur, böyle bir şey ister misiniz diye. Onay verirlerse dağıtım yapılır.

sizin aklınız yerindemi arkadaşım. bayanlara ara sor numaranı vereyimmi de.. yok artık dolmuşta otobüste gördüğünden numara isteyip yazılı oonaylı kağıt alsın birde... alemsiniz vallaha ya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5