İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TURKCELL NE YAPIYOR :(

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam
hattım cumadan beri garipleşti. müşteri hizmetlerini toplam 3 kez aradım ve 80 kontor -20 ye indi. Kontor düşmeleri müşteri hizmetlerini aramamdan hemen sonra oldu.
abone merkezine gittim hattınızdan kontör transfer yapılmış dedi. bir 40 bir 50. Bunu ben yapmadım ve yapamam 80 varken 40+50=90 nasıl yollayayım? abone merkezi internetten çok işlem yapılmış dedi oysa ben netten telefonla ilğili hiç işlem yapmıyorum.
Ayrıca yine hattım arandıgında başka numara çıkıyor ve bu aralıklarla oluyor budanasıl iştir. Yönlendirme olamaz çünkü yönlendirilmiştir mesajı duyulmuyor. Artı hattımı yönlendirmedim.
Ayrıca müşteri hizmetleri numaralarından operatöre ulaşılamıyor. hep bant kaydı su numaraya bas şeklinde gidiyor. konuşacagım kimsede ortada yok iletişim formundan ancak mail atabiliyorum bakalım yanıt vereceklermi oda ayrı mesele. bu nasıl iğrenç bi durumdur anlamadım.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Gnctrkcll 500 SMS satın almıştım, 500 SMS aynen duruyor ve bedavaya SMS attıgımı zannederken 35 YTL gibi bir güncel fatura cıktı, Abone merkezine gittim ee sms çekmişsiniz onun güncel faturası diyor dedim 500 sms aldım ben o devreye girmemiş ücretli çekmişsiniz diyor, ne güzel de söylüyorlar...
500 SMS ücret parasını iade etmişmişlermiş, benim giden onca beleş diye attıgım SMS ler ne olacak, sabır...

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkcell bundan önceki yıllarda çok güzeldi artık sapıttı.Turkcell'ide kaybettik :(

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Developer' Alıntı:
Bende Gnctrkcll 500 SMS satın almıştım, 500 SMS aynen duruyor ve bedavaya SMS attıgımı zannederken 35 YTL gibi bir güncel fatura cıktı, Abone merkezine gittim ee sms çekmişsiniz onun güncel faturası diyor dedim 500 sms aldım ben o devreye girmemiş ücretli çekmişsiniz diyor, ne güzel de söylüyorlar...
500 SMS ücret parasını iade etmişmişlermiş, benim giden onca beleş diye attıgım SMS ler ne olacak, sabır...
o bedava SMS'ler gnctrkcll'den gnctrkcll'ye, yani gnctrkcll'den normal turkcell hatlara değil.. buna dikkat ettin mi?

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala aynı şeyi yapıyor hat yönlendirmeler kapalı ama
kendi numaramı arıyoyorum başkası çıkıyor nasıl iş bu ya tele çıkan da farklı kişiler...

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben bundan önce açmıştım böyle bu konu hakkaten hayatımda sewmediğim bir hat varsa turkcell dir hiç avantajı yok hele bize hiç yok uşaklıyım ben hiç avantajı yok küçük şehirdekilere ben de kızdım awea aldım süper herşeyiyle mükemmel

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Telsim kullanıyorum 250 kontör alıyorum 80 knt + 80 sms alıyorum yanında bir ay bedava milliyet'den haber bedava alıyorum(sitesindeki her başlık hemen geliyor) eğer bir ay sonra devam etmek istersen haftalık 8 knt.Telsim güzel ya..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar avea ve telsim bulunduğum yerde sürekli şebeke meşgul uyarısı veriyor.Avea ve telsime kaç kere mail attım sorun var ama tınnn.Bende kullanmıyorum daha doğrusu kullanamıyorum çünkü arama yapmak için 30dak. uğraşıyorum :(

R

RevenuE

Misafir
Avea kullanıyorum kız arkadaşımla 10 dk si 2 kontore konusuyorum yüklediğim kadar kontoru beleşe alıyorum. Her ay ortalama 3500 kısa mesaj hediyem oluyor. 6 ayda yüklediğim kontor miktarı 20 bin civarı
seni seviyorum avea

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RevenuE' Alıntı:
Avea kullanıyorum kız arkadaşımla 10 dk si 2 kontore konusuyorum yüklediğim kadar kontoru beleşe alıyorum. Her ay ortalama 3500 kısa mesaj hediyem oluyor. 6 ayda yüklediğim kontor miktarı 20 bin civarı
seni seviyorum avea
Abi öyle bir anlatmışsınki avea çalışanı zannetim seni :p Artık bende avea kullanmayı düşünüyorum.Tarifen mobilöğrenci herhalde ?

M

millionkurt

Misafir
Turkcell %100 türk. Diğerlerinde kime uşaklık ettiğimizi bile bilmiyoruz.

Kalite olarak 1 numara trkcll
Ekonomik olarak 1 numara Avea

Saygılar

I

i.s.a.q

Misafir
Malesef Telsimle konuşmak tam bir işkence hiçbiyerde dogru durust cekmıyor kuytu kose bulmanız lazım bi yer çeksin.Konuşuyormusunuz işkencemı cekıyorsunuz belli değil.en son kırdım attım.

6 yıldır turkcell kullanıyorum bugune kadar hiçbir sorunla karsılasmadım.

saygılar.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop' Alıntı:
o bedava SMS'ler gnctrkcll'den gnctrkcll'ye, yani gnctrkcll'den normal turkcell hatlara değil.. buna dikkat ettin mi?

Evet oda gnctrkcll üyesi ama sistemleri takılmış sorun olmuş artık nedir bilmiyorum ama şans eseri webten online işlem hesabıma girince gördüm 2 temmuz başlangıc kalan sms 500 zaten 15 temmuz günüde son idi :p
O an sms atmayı bıraktım hehe, hem 500 sms parası hemde paralı çektiğim sms'ler hertürlü ödüyoruz...

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet olay çözüldü,
Orjinal hatlarımı 3 yıl önce tek karta kopyalatıp onu kullanıyordum.
Geçen hafta evi taşırken orjinaller kaybolmuş,bunu yeni farkettim.
Bunu bulan şahıs kartları başkalarına satmış. (pin kullanmıyordum)
Böyle adilik olurmu ya. İnsan kartı bulunca sahibini arar, şerefsiz kartları satmış. Bu nedenle aramalar bazen bana bazen başkasına gidiyormuş.
Şimdi bende hatları kapattırmaya çalışcam.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
008' Alıntı:
Evet olay çözüldü,
Orjinal hatlarımı 3 yıl önce tek karta kopyalatıp onu kullanıyordum.
Geçen hafta evi taşırken orjinaller kaybolmuş,bunu yeni farkettim.
Bunu bulan şahıs kartları başkalarına satmış. (pin kullanmıyordum)
Böyle adilik olurmu ya. İnsan kartı bulunca sahibini arar, şerefsiz kartları satmış. Bu nedenle aramalar bazen bana bazen başkasına gidiyormuş.
Şimdi bende hatları kapattırmaya çalışcam.
Öncelikle geçmiş olsun.Pin kullansaydın keşke neyse artık olan olmuş.
4440532 ara ve hatları kapatmalarını söyle.En hızlısı bu.

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sagol.
kapatmak için dilekçe verdim kapatma işlemi 3-4 gün sürüyomuş, bu aradada hattın kullanılmaması için gelen ve giden aramalara hattı kapattırdım.
herneyse her işte bir hayır vardır diycez...

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
008' Alıntı:
sagol.
kapatmak için dilekçe verdim kapatma işlemi 3-4 gün sürüyomuş, bu aradada hattın kullanılmaması için gelen ve giden aramalara hattı kapattırdım.
herneyse her işte bir hayır vardır diycez...
Yeni aklıma geldi.Aslında gidip yeni kartı çıkarttırsan yani eski numaranı diğer hattın hemen kapanır ve eski hattını kullanırdın.Fakat artık kapattırma dilekçesi vermişsin.Hayırlısı neyse o olsun.Bulan adam şerefsizmiş.Ayıptır be şahsen ben bulsam böyle yapamam :(

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben avea'ya mı geçsem yaw, turkcell'e de senelerdir alıştık.. Avea'da sadece gsm no değişip numarayı alabiliyoruz dimi..
Mesela 535 - 4443131 yerine
555 - 4443131'i veriyolar bize..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5