Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali başladı

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali başladı
Türkiye’nin en güzel körfezlerinden Marmaris Hisarönü’nün Orhaniye koyunda, bu yıl ikinci kez yüzlerce deniz tutkunu bir araya geldi. 4-6 Eylül tarihlerinde düzenlenen ve Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunu yaptığı “Hisarönü Yat Festivali”, mavi bayraklı Martı Marina & Yacht Club’da gerçekleşiyor.

Deniz tutkunları ve yat sektörü, Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali için Martı Marina & Yacht Club’da bir araya geldi. Geçen sene büyük ilgi gören ve bu sene gelişerek düzenlenen bu festival, hem rotalarını Orhaniye’ye çeviren denizcileri hem de festival ruhunu yaşamak isteyen izleyicileri 3 gün boyunca ağırlayacak.
Her sabah yoga ile başlayan program, “Spor”, “Tarih” ve “Çevre” temalı sohbet buluşmalarıyla devam ediyor. Konularında uzman konukların keyifli sohbetleri ardından, tekneler bölgedeki koyları keşfe çıkıyor, karada ise festival panayırı konukların ziyaretine açık. İlk gün Hemithea Cup (Loryma Cup) yarışının düzenlendiği festival kapsamında, çok eğlenceli geçen “Hazine Avı”, “Yüzme Yarışı”, “Gece Seyri” ve son gün bölge dalış okullarının katılımıyla “çevre ve sualtı temizliği” etkinliği gerçekleşiyor. Festival, hafta sonu boyunca düzenlenecek partilerle renkleniyor.
Martı Marina & Yacht Club ev sahipliğinde yapılan Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali’nin ana sponsoru Turkcell Platinum. Festivale, Martı Hotels & Marinas, Marmaris Belediyesi, Türkiye Yelken Federasyonu, Miles&Smiles, MotorBoat Dergisi, UK Sail Makers destek veriyor. Son gün düzenlenecek “çevre ve sualtı temizliği” ise Korozo’nun katkılarıyla gerçekleşiyor.
Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek, konuyla ilgili açıklamasında “Ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum ile 10 yıldır müşterilerimizin hayatlarına hız, konfor ve keyif katan çözümler sunuyoruz. Yoğun iletişim ihtiyacı olan müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onların hayatına daha fazla konfor katmak üzere geliştirdiğimiz Turkcell Platinum’u müşterilerimizin değişen ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yeniliyoruz. Hem iş hem sosyal hayatı yoğun olan müşterilerimize karada ve denizde nerede olurlarsa olsunlar, kapılarına kadar hizmet götürüyoruz. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Hisarönü Yat Festivali’ne verdiğimiz destekle Türkiye’de son yıllarda gelişmekte olan yatçılığı daha da yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Platinum ayrıcalıklarını yaşamak isteyen herkesi Turkcell Platinum dünyasına bekliyoruz” dedi.
Martı Marina & Yacht Club Genel Müdürü Moris Eskinazi ise “Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali’ni ikinci kez düzenliyor ve ev sahipliğini biz yapıyoruz. Türk denizciliğine hizmet veren mavi bayraklı bir tesis olarak, denizlerimize saygılı, değer katan bir kurum olma misyonunu taşıyoruz ve denizle ilgili, denizi seven herkese kapı açarak bunu vurguluyoruz. Festivalimiz de bunun sonuçlarından biri. Şimdiden kendi kulvarında Türk denizciliğinde özel bir yer alan Turkcell Platinum Hisarönü Yat Festivali’ne gönül veren, emek veren ve katılan herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.
Turkcell Platinum nedir?

Turkcell Platinum, Turkcell’in müşterilerine sunduğu “ayrıcalıklar dünyası”. Turkcell, bu platformu işi ve yaşam tarzı gereği yoğun iletişim ihtiyacı olan müşterileri için sürekli yeniliyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını takip ediyor ve beklentilerini karşılamaya yönelik, hayatlarına hız, konfor ve keyif katan çözümler sunuyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst