İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkcell'den bayram hediyesi ücretsiz 100 kontör

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
18 Aralık’a kadar en az 100 kontör yükleyin, 2746’ya BAYRAM yazıp gönderin, 1 hafta boyunca tüm Turkcell’lilerle konuşmak için 100 kontor kazanın. Bayramda doya doya konuşun.

Notlar;
  • Kampanya 13 Aralık – 18 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyaya katılmak için tek seferde en az 100 kontör yüklemek ve BAYRAM yazıp 2746’ya kayıt mesajı atmak gerekmektedir.
  • Kazanılan kontörler 1 hafta boyunca tüm Turkcell’lilerle konuşmak için geçerli olacaktır.
  • Kazanılan kontörler bayram günlerinde konuşabileceğiniz tarihlerde hattınıza yüklenecektir ve yüklendikten sonra size bilgilendirme mesajı gelecektir.
  • 1 hafta boyunca kullanılmayan kontörlerin kullanım hakkı kaybolur.
  • Kampanya bireysel hazır kart kullanıcıları için geçerlidir.
Bayram kontör yükleme kampanyasına nasıl katılabilirim?

Bayram kampanyasına katılmak için 13 Aralık 18 Aralık tarihleri arasında en az 100 kontör yükleyip, BAYRAM yazarak 2746’ya mesaj göndermeniz; veya 13 Aralık 18 Aralık tarihleri arasında ilk önce BAYRAM yazarak 2746’ya mesaj göndermeniz, daha sonra en az 100 kontor yuklemeniz yeterlidir.
Bayram kontör yükleme kampanyasına kimler katılabilir?

Hazır kart kullanıcısı bireysel abonelerimiz bu kampanyaya katılabilirler.
İlk önce kontor yükledim, daha sonra BAYRAM yazarak 2746’ya mesaj gönderdim. Kampanyaya katılmış olur muyum?

Evet. 13 Aralık 18 Aralık arası herhangi bir gün kontör yükleyip, herhangi bir gün BAYRAM yazıp 2746’ya mesaj gönderdiğiniz durumda kampanyaya katılmış olursunuz.
İlk önce BAYRAM yazıp 2746’ya mesaj gönderdim ve daha sonra kontör yükledim. Kampanyaya katılmış olur muyum?

Evet. 13 Aralık 18 Aralık arası herhangi bir gün BAYRAM yazıp 2746’ya mesaj gönderip, 13 Aralık 18 Aralık arası herhangi bir gün kontör yüklediğiniz durumda kampanyaya katılmış olursunuz.
Kazandığım 100 kontör ne kadar geçerli olacak?

100 kontor hesabınıza yüklendiğinde alacağınız bilgilendirme mesajından itibaren 1 hafta süreyle kazandığınız 100 kontoru kullanabilirsiniz.
Kazandığım 100 kontörle sabit hat ve diğer operatörleri de arayabilir miyim?

Hayır. Kazandığınız 100 kontör sadece Turkcell aramalarında geçerli olacaktır.
100 kontör hesabıma ne zaman yüklenecek?

Kazandığınız 100 kontör bayram öncesi hesabınıza yüklenecektir. 100 kontorun hesabınıza yüklendiği, bilgilendirme mesajı ile tarafınıza bildirilecektir.
100 kontörün hesabıma yüklendiğini nasıl anlayacağım?

100 kontör hesabınıza yüklendiğinde bilgilendirme mesajı alacaksınız. Bu mesajı aldıktan sonra 100 kontör hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Aralık 18 Aralık tarihleri arasında 2 kere kontör yükleyip 2 kere 2746’ya BAYRAM yazıp göndersem 200 kontör mü kazanırım?
Hayır. Sadece kaç kere yüklerseniz yükleyin, sadece 1 kere 100 kontör kazanırsınız.

Sık Sorulanlar;
Bayram kontör yükleme kampanyasına nasıl katılabilirim?

Bayram kampanyasına katılmak için 13 Aralık 18 Aralık tarihleri arasında en az 100 kontör yükleyip, BAYRAM yazarak 2746’ya mesaj göndermeniz; veya 13 Aralık 18 Aralık tarihleri arasında ilk önce BAYRAM yazarak 2746’ya mesaj göndermeniz, daha sonra en az 100 kontor yuklemeniz yeterlidir.
Bayram kontör yükleme kampanyasına kimler katılabilir?

Hazır kart kullanıcısı bireysel abonelerimiz bu kampanyaya katılabilirler.
İlk önce kontor yükledim, daha sonra BAYRAM yazarak 2746’ya mesaj gönderdim. Kampanyaya katılmış olur muyum?

Evet. 13 Aralık 18 Aralık arası herhangi bir gün kontör yükleyip, herhangi bir gün BAYRAM yazıp 2746’ya mesaj gönderdiğiniz durumda kampanyaya katılmış olursunuz.
İlk önce BAYRAM yazıp 2746’ya mesaj gönderdim ve daha sonra kontör yükledim. Kampanyaya katılmış olur muyum?

Evet. 13 Aralık 18 Aralık arası herhangi bir gün BAYRAM yazıp 2746’ya mesaj gönderip, 13 Aralık 18 Aralık arası herhangi bir gün kontör yüklediğiniz durumda kampanyaya katılmış olursunuz.
Kazandığım 100 kontör ne kadar geçerli olacak?

100 kontor hesabınıza yüklendiğinde alacağınız bilgilendirme mesajından itibaren 1 hafta süreyle kazandığınız 100 kontoru kullanabilirsiniz.
Kazandığım 100 kontörle sabit hat ve diğer operatörleri de arayabilir miyim?

Hayır. Kazandığınız 100 kontör sadece Turkcell aramalarında geçerli olacaktır.
100 kontör hesabıma ne zaman yüklenecek?

Kazandığınız 100 kontör bayram öncesi hesabınıza yüklenecektir. 100 kontorun hesabınıza yüklendiği, bilgilendirme mesajı ile tarafınıza bildirilecektir.
100 kontörün hesabıma yüklendiğini nasıl anlayacağım?

100 kontör hesabınıza yüklendiğinde bilgilendirme mesajı alacaksınız. Bu mesajı aldıktan sonra 100 kontör hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
Aralık 18 Aralık tarihleri arasında 2 kere kontör yükleyip 2 kere 2746’ya BAYRAM yazıp göndersem 200 kontör mü kazanırım?
Hayır. Sadece kaç kere yüklerseniz yükleyin, sadece 1 kere 100 kontör kazanırsınız.

Kaynak: http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/ozelavantajlar/bayramkampanyasi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5