İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkçe'ye çevirilmeli

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumun bir çok kısmı halen ingilizce olmakta. Bence bunlar Türkçe'ye çevirilmeli. Hatta ingilizce bir kelime bile kalmamalı...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sana katiliyorum, cevirmeye gonullu arkadaslar varsa yardim almaya haziriz...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sana katiliyorum, cevirmeye gonullu arkadaslar varsa yardim almaya haziriz...

Eğer amerikadaysanız bizden daha çok ingilizce kullanıyorsunuzdur, sanki kendi forumunuza değer vermiyor gibisiniz, sizin için en fazla bir saat tutar bu çeviri. Kaldıki bu dil problemi 1.5 sene öncede gündeme gelmişti.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eğer amerikaydasınız bizden daha çok ingilizce kullanıyorsunuzdur, sanki kendi forumunuza değer vermiyor gibisiniz, sizin için en fazla bir saat tutar bu çeviri.

Foruma alınan reklamların gelirleriyle kolayca çevirtilebilir, ama herkes kendi sitesiyle sorumludur, yukardaki "katılıyorum" dan sonra akla bu da geliyor...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Dil dosyasi 7395 satir, 900K.
Cevirebilecegim diyen varsa buyursun teklif versin.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Foruma alınan reklamların gelirleriyle kolayca çevirtilebilir, ama herkes kendi sitesiyle sorumludur, yukardaki "katılıyorum" dan sonra akla bu da geliyor...

Ayni konuyu vbulletin.com a ilettim, o kadar lisans satiyorsunuz ama official Turkce dil dosyaniz yok dedim. Onlar da sadece ingilizce ve Almanca dilini desteklediklerini, diger dillerin gonullu cevirmenler tarafindan cevrildigini soylediler.

F

fatihhk

Misafir
iyinet eğer istersen teklifini PM ile iletebilirsin. faydamız dokunmuş olur foruma en azından...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
PM e gerek yok, cevirmeye gonullu olanlar buraya ne kadar ucret ile ceviri yapacaklarini yazsinlar. Biz de degerlendirelim.

U

uzaymerkezicom

Misafir
çevirmek yetmez güzelde edit edilmesi gerekir :) hitap dilinin seçerken herkese hitap eden ortak bir dil seçilirse iyi olur.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Dosyayi buraya koyuyorum, ilgilenen arkadaslar icin.
Cevrim bittiginde, sizden cevrilmis dosyanin icinden rastgele bolumler isteyecegim, bu bolumlerin cevrimi tatminkar bulundugu taktirde istemis oldugunuz fiyati degerlendirecegim.
Hali hazirda cevrimi yapilmis dil dosyalarindan faydalanabilirsiniz, ancak o cevrimlerin hicbiri bu dosyadaki satirlarin tamamini icermemektedir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Forumun bir çok kısmı halen ingilizce olmakta. Bence bunlar Türkçe'ye çevirilmeli. Hatta ingilizce bir kelime bile kalmamalı...

Ceviri ile ilgili henuz bir teklif gelmedi, belkide baslattiginiz bu baslik ile ilgili olarak siz bize yardimci olabilirsiniz.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Lutfen konu ile ilgili ozel mesaj gondermeyiniz, bu baslik altina mesajinizi yaziniz.

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence vbulletin'i bırakıp SMF forum yazılımı'na geçmelisiniz. En azından süper bir Türkçe'si ve şuan için 2484 bedava süper teması var. Modifikasyonları falan çok kolay bulunan ve çok kullanışlı bi yazılımdır. Patronları Canada'da olan bu yazılım benimde kullandığım ve SMF ekibine girmek üzere olduğum bir yazılımdır. Daha Fazla ayrınti için http://www.simplemachines.org adresine bakınız...
Typhoon Sharp

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben çevirmeye başlıyorum..:)3-4 gün içerisinde adminciğimize veririm.

taynet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende başladım. Fakat Bence şu SMF ye geçme konusu düşünülse daha iyi olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5