İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkeybride.com ppc kaldırıldı

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sevgili Webmasterlar

Son 1 hafta icinde teknik anlamda problem yasamaktayiz. Bu problemler servislerimize olan cok yogun taleplerden ve bu taleplere karsi yeterince onlem alamadigimizdan kaynaklanmistir.

ilk etapta sadece turk webmasterlara yardimci olmak amaci ile Gold Uyelik Ortakilk programini sunduk ve ilk ay icinde 400 den fazla webmaster programa ilgi gosterdi. Ve sizlerden PPC ( click odemesi ) istekleri gelmeye basladi. hemen hemen tum webmasterlar bu sisteme gecisi istiyordu. Bunun uzerinde PPC sistemine gecis icin on hazirlik yaptik ve bu hizmeti sunmaya basladik. Ancak problemler hizla buyudu, click sayimlarinda tikanmalar basladi. ip - proxy kontrollerinde problemler yasanmaya basladi.ve son 3 -4 gundur yeni webmaster kaydi almamaya basladik.

ve hatta son 15 gundur " Normal Kullanici basvurusu "bile kabul edemiyorduk yogunluk nedeni ile. Ancak dun itibari ile basvuru formlari yeniden yayina girdi.

odemeler gecikmistir. Bu konuda webmasterlardan ozur dileriz. Elimizde olmayan nedenlerle bu gecikmeler yasanmistir.

PPC sistemini iptal etmis bulunuyoruz. sadece Gold Uyelik sistemi devam edecektir. gecmis donemde Gold uyelik odemelerinde hic bir problem yasanmamistir. ve devam edecektir.

Bu hafta icinde "Gold Uyelik kazanci "olan tum webmasterlara odeme yapilacaktir. Ancak PPC sistemindeki sayimlar iptal edilmistir.

Siteme kayitli olan uyeler, programa devam edeceklerdir. Gold uyelik sistemi eskisi gibi devrededir. 1 Gold Uye kazanci 10 YTL dir. Odemeler yine eskisi gibi 24 saat icinde yapilacaktir.

Bilgilerinize sunar, gostermis oldugunuz yogun ilgi, anlayis ve alaka icin tesekkur ederiz.

Turkeybride.com

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
belliydi zaten biryerden çatlıyacağı. Bakalım gold uye odemeleri içerde bekliyor onları nezaman odeyecekler. işin kötüsü kontrol panelinde daha önce görünen gold uye alacagım artık görünmüyor. Sizdedemi durum aynı?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence öncelikli olarak yurdum insanı da diyebiliriz. bizde cheat tekniklerinin sınırı yok ki adamlar başedemedi tabi

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
aynı mail banada geldi :D mail yazdım gold üyeliklerimi sordum. ödenecek dedin. ya arkadaşlarım burdan anında eft almış. problem olmaz da, PCC nin kaldırılmasında haklılar. pembekediye katılıyorum

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sevgili Webmasterlar

PPC sisteminin iptal edilmesi nedeni ile, click basi odeme sistemi kaldirilmistir. Buna ragmen siz sevgili webmasterlarin " magdur " olmamasi icin, hesabinda gecmis doneme ait 3000 click ve uzeri olan tum webmasterlara , Gold uyelik kazanclari haricinde + 10 YTL odenecektir.

Hesabinizda gold uyelik olsun - olmasin, bu hafta ici tum webmasterlara 10 YTL odenecektir.Bundan sonra sadece gold uyeliklere odeme yapilacaktir.

Hesabindan silinen Gold uyelik kazanci bulunan tum webmasterlara da odemeleri yapilacaktir

PPC sisteminde yapilan illegal clickler - cheat ( Hile ) uygulamalari ve programi kurallar dahilinde kullanmayan onlarca webmaster tesbit edilmistir. Bu uygulamalar sistemi oldukca zorlamaktaydi.

Lutfen Gold uyelik programini " kurallara uygun " kullaniniz

Gostermis oldugunuz yogun ilgi ve guven icin tesekkur ederiz.

Turkeybride.com

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
4 gold uye : 40 ytl + 10 ytl click bonus : 50 YTL
odemem onaylandi. allah bereket versin 20 günde :D

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komedi ya ,günde hilesiz 500 click yolla sonra sana 10 ytl gibi komik bir ödeme yapsın. gülüyorum sadece :D bundan sonra tr sponsor mu asla ... madem ödeme yapamıcaksın, alt yapıyı kurmadın, neden böyle bir işi kalkışıyosun o zaman. hepimize geçmiş olsun ...

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen katiliyorum komikhane
birde icimde bir şüpe var bu sitenin sahibi aramizdan biri caktirmiyor : ) forumlardaki postlara göre mail atiyor millete: )nabiz yokluyor tepki ölcüyor maili yolluyor süper yöntem yuhaha: )

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten site tasarımı çok ama çok berbat, ben şahsen bu siteye giripte üye olmam. biraz ağır bi laf olucak ama benim kuzenim 15 yaşında daha iyi tasarım yapıyo. site hiç güven vermiyodu ama bi deneyelim dedik, bide forumda çok övdüler veeee patladı...

AykutBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Min. 80-90 ytl almam gerekirken 20 ytl göndereceklerini söylemişler mailde .. Bu hırsızlık değil de nedir ? ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5