İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Turkishdomains.com'u sitesiyle birlikte satıyoruz.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.Turkishdomains.com
Türkiye'nin lider domain sitesi
Domain ve Webmaster Forumları

Orijinal yazılım
Orijinal Tasarım
Orijinal Konsept

Üye sayısı : 624
Kayıtlı Satılık Domain (ilanı): 551

Turkishdomains.com domain ve sitesini alan kişi/kuruma aşağıdaki domainler ücretsiz verilecektir.

ircdshell.net
Anadoluemlak.com
Karakartallar.com
Negibi.com
Kemeralti.net
Klasikmuzik.net
Turktekstil.net
Mpal.net
E-mesaj.com
Nokta.gen.tr
Cv.gen.tr
is.gen.tr
Oyunturk.com
e-Sevgi.com

TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUM. PM atabilir ya da buraya yazabilirsiniz.

Hafta sonuna kadar gelen teklifler değerlendirilecektir.

Ciddi alıcılar için msn adresim : [email protected]

Lütfen, neden satıyorsunuz, iyi siteydi, bence satmayın, bence o kadar etmez, bence o fiyatın 10 katı eder gibi kullanıcıları yanıltabilecek yorumlar yapmayalım arkadaşlar. Ciddi alıcılara msn aracılığı ile detaylı bilgi verilecektir.

Herkese iyi çalışmalar

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de domain sektöründe olupta bu siteye en az bir defa uğramayan yoktur sanıyorum. Türkiye'nin alanındaki en prestijli sitelerinden biri sizin olabilir.

Hosting ve domain firmaları; bu siteyi bünyenize katarak hem prestijinizi arttırabilir, hem de kitlesinden faydalanabilirsiniz.

Gönderilen fiyat teklifleri değerlendirilmektedir. Hafta sonuna kadar siz de özel mesajla fiyat teklifinizi gönderebilirsiniz.

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ordan görüp çok domain aldım
ee şimdi okadar domaini tek tek araştırıpmı bakacaz :(

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteyi alacak kişinin aynı formatta devam edeceğini sanıyorum. Dün teklif verenlerden biriyle bu konuda görüştük mesela. Aynı formatta devam etmek istediğini söyledi. Bu konuda biz de elimizden geleni yapacağız. Siteye yatırım yapan kişi mantıken siteyi ilerletecektir, geriye gitmez. Bu konuda endişeniz olmasın.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum u gerçekten güzeldi domain ile alakalı son haberleri almak açısından iyiydi alacak olan kişinin sitenin bu tip özelliklerini daha da geliştirmesi dileği ile ,,,

E

EnigmaTR

Misafir
fiyatı satıcı belirler.
düşündüğünüz fiyat nedir? ona göre teklif verelim

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar rezerv fiyatı 1000 YTL'dir. Bu fiyata ulaşan kişi tek ise direk ona satılacak, birden fazla ise daha iyi teklifi verene satılacaktır.
Saygılar...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Chatturk' Alıntı:
Arkadaşlar rezerv fiyatı 1000 YTL'dir. Bu fiyata ulaşan kişi tek ise direk ona satılacak, birden fazla ise daha iyi teklifi verene satılacaktır.
Saygılar...

Yaninda ucretsiz verilen domainler olmadan fiyatta bir indirim soz konusumu?

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgili domainler, siteyi alarak bu alanda çalışma yapmak isteyen arkadaşları teşvik etmek, sektörde bir nebze de olsa yer edinmeleri sağlamak amacıyla iyinetimizin göstergesi olarak ücretsiz verilecek, dolayısıyla fiyatı etkileyen bir unsur değil maalesef.

1000 YTL rezerv fiyatı belirledik ancak verdiğimiz süre içinde bu fiyata ulaşılmazsa, süreyi uzatabiliriz ya da (rezerv fiyatına ulaşmamış olsa bile) en yüksek teklifi veren kişiye satabiliriz. Bu nedenle tekliflerinizi göndermenizde fayda var.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar süreyi uzatmama kararı aldık, bugün mesai bitimine kadar son teklifleri PM ile bana ulaştırabilirsiniz. Rezerve fiyatını aşmasa bile bu fiyata yakın teklifler var, en yüksek teklifi veren kişi/firmaya satacağız.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Chatturk' Alıntı:
Arkadaşlar süreyi uzatmama kararı aldık, bugün mesai bitimine kadar son teklifleri PM ile bana ulaştırabilirsiniz. Rezerve fiyatını aşmasa bile bu fiyata yakın teklifler var, en yüksek teklifi veren kişi/firmaya satacağız.

Hayirli olsun, umarim alacak kisi de siteyi cizgisinde devam ettirir.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site ve domainler satılmıştır, ilgi gösteren, teklif gönderen herkese teşekkür ederim.

Ben bundan sonra Türkçe domain satışı yapmayı düşünmüyorum, yeni projelerle yoluma devam edeceğim. Türkçe domain almak için bana gelinmemesini, özellikle [email protected] msn adresinin gereksiz yere meşgul edilmemesini rica ediyorum :)

Herkese iyi çalışmalar

T

tomys

Misafir
hayırlı olsun , alan inşallah , çizgisinde domaini kullanmaya devam eder.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5