İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye+co-location+hizmet

F

fenerli

Misafir
Türkiyede co-location yani sizin verdiğiniz sunucuyu barındırma hizmeti alırken karşınızdaki firmadan size sunulan plesk, cpanel gibi panelin kırık çıkık olup olmadığını ve özellikle windows için windows server 2000 veya 2003 hangisi ise lisansı olup olmadığının lütfen garantisini alın ve mesai saati dışında da karşınızda birisini bulup bulamayacağınızın taahhütünü lütfen yazılı olarak firmadan alın.

6,7 aydır etrafta reklamı olan bir firmanın verdiği hizmetten dolayı bunları yazma gereği duydum, mevcut durumlar bir a-rkadaşımızın başına gelmiştir, bir süre önce kullandığı plesk in kırık olduğu ortaya çıktı, ardından pazar günü içerisinde telefonlarına bakan hiç kimsenin olmaması.

Kimseyi karalamak değil amacım ama karşısındakini aptal yerine koymaya çalışan kim olursa olsun karşıyım.

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet fenerli cok hakli bu konuda ozellikle windows sunuculardaki lisans maliyetleri hizmet verenleri rakamlarda zorladigindan piyasada bu lisans bedelleri (ama panel olsun ama sistem olsun) odenmeden kirik cikik piyasada bulunmakta ve bu tip firmalar degerinin cok altinda rakamlara hizmetler vermektedir.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence firma adınıda ver.Nasılki iyi hizmeti yayırosak, bu kalitesiz hizmetide yayalım.o zaman o adamlarda öle rahatca bişi olmaz kim duyacak biri bilse nolur edalarıyla bu işi yapamazlar..
Hem bizde o firma ile alışverişi keselim. Yanmayalım göz göre

Makroturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogru soyluyosun aslinda ama hayatim boyunca yapmadigim bisey bu insanlar bana gelince biseyleri arastirip elestiriyoken bu tip insanlarida bulsunlar kendileri (soz meclisten disari) yapamayanlarinda dili yansinki kimin hakkini calmislar anlasinlar.hersey bi yana bu iste insanlarin hakkini calmak bi yana..saygilarimla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5